Dalsze plany dotyczące ulicy Batalionów Chłopskich

22 maja 2019; 20:24

Grojec24.net

7 komentarzy

Po zakończeniu budowy kanalizacji wyrównamy drogę i zostanie wykonany projekt przebudowy drogi na kolejnym odcinku od ulicy Lewiczyńskiej do ulicy Drogowców - zapowiada na swoim facebookowym profilu, burmistrz Grójca Dariusz Gwiazda.

Burmistrz Grójca przypomina, że remont ulicy Batalionów Chłopskich w Grójcu trwa od 2017 roku. Obecnie wykonywany jest drugi etap budowy kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Koniec robót zaplanowany jest na lipiec, a odbiory w sierpniu bieżącego roku. Projekt i przetarg oraz nadzór nad wykonawcą sprawuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji. Rada Miejska 25 czerwca 2018 roku przeznaczyła 25000 złotych na projekt przebudowy ulicy Batalionów Chłopskich na odcinku od Alei Niepodległości do ulicy Lewiczyńskiej.

- Po zakończeniu budowy kanalizacji wyrównamy drogę i zostanie wykonany projekt przebudowy drogi na kolejnym odcinku od ulicy Lewiczyńskiej do ulicy Drogowców. Jeśli znajdą się wolne środki w budżecie to postaramy się jeszcze w tym roku rozpocząć prace budowlane. Wykonanie nawierzchni asfaltowej zaplanowałem w I połowie 2020 roku - informuje burmistrz Dariusz Gwiazda.

TAGI:

Komentarze (7):

se; 22 maja 2019, 21:51

Panie burmistrzu,

Miasto za Pana rządów zaczyna wyglądać brzydko, trawniki nie pokoszone, brud na ulicach, inwestycje zapoczątkowane za rządów poprzednika nie pokończone. Obudź się pan i zacznij coś dla tego miasta robić.

Do se; 23 maja 2019, 17:18

Inwestycja na Batalionów Chł. jest dobrym przykładem na sprawne działanie poprzednika. W połowie ubiegłego roku miało miejsce spotkanie w Urzędzie z udziałem wszystkich osób decyzyjnych, także tych odpowiedzialnych za finanse i inwestycje. Na sfinalizowanie tejże inwestycji ustalono przesunięcie środków w budżecie 2018 oraz zaplanowanie odpowiednich środków w budżecie 2019. Anie jednego ani drugiego z ustaleń nie zrealizowano, stąd mamy to, co mamy w chwili obecnej. W budżecie 2019 nie było ani jednej złotówki na ten cel.Czy zaprzeczy ktoś temu ?

Mieszkaniec ; 23 maja 2019, 19:51

Asfalt na ulicy Batalionów Chł. w 2020r, to jakiś skandal. Niech nowe władze Grójca się opamiętają. Dokąd będziemy taplać się w tym błocie. Dla nas mieszkańców tej ulicy to już ponad roczny koszmar! To skandal, błotna woda z bajora leje nam się do garaży! Dość tych kpin z mieszkańców, nie ma jak przejść ani przejechać! Brak nawet prowizorycznych chodników! Niech burmistrz się tu sam na nogach pofatyguje, zapraszamy!

Do mieszkaniec; 24 maja 2019, 09:25

Brak chodników? I tak są pozastawiane przez wasze samochody. Nawet 50 cm nie zostawione żeby przejść, a już nie mowie o tym jak ma matka z wózkiem przejść.

mieszkanka; 24 maja 2019, 10:21

W trakcie inwestycji bałagan organizacyjny, kilku podwykonawców.....przeciągane terminy. Wykonawca główny nie wie co zrobił podwykonawca. W związku z tym często były poprawki po podwykonawcy. Strata czasu i naszych pieniędzy.
Powinien być wybrany jeden wykonawca.
Tak działał Stolarski.
Skandal !

Dzura; 25 maja 2019, 09:34

Nie widzę innego rozwiązania jak naprawa auta na koszt gminy. Pozdrawiam

jeszcze nie prezes; 25 maja 2019, 12:19

przy ulicy nie ma nic do wyburzenia, nie ma miejsca na nic nowego, czyli nic dla developerów, to i nic dla mieszkańców, Jeszcze więcej Prezesów i Dyrektorów w wodociągach to i robota ruszy z kopyta.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 


Najnowsze artykuły

Troje poszukiwanych przestępców może przebywać w Grójcu Renata Dorsz, Sebastian Podsiadło oraz Maciej Czemarnik &#...
Nowa trasa do Warszawy może opóźnić się nawet o rok Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przygotowuje...
W niedzielę Piknik Koszykarski W niedzielę 16 czerwca o 11:00 w Hali Sportowej Spartakus...
Oznakuj swój rower! Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu zapraszaj...
Urząd Gminy i Miasta w poniedziałki będzie czynny do 18.00 Wychodzimy naprzeciw potrzebom Mieszkańców i z przyjemności...
www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

Pokój z jacuzzi Obiekt położony jest na zachodnim zboczu Kopy Biskupiej ( 889 m n.p.m.)...
Super Finansowanie Bez BIK (także... Super Finansowanie Bez BIK (także z Komornikiem ) Pod Zastaw Lub na...
POŻYCZKI BEZ BIK POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI...
FINANSOWANIE POZABANKOWE BEZ BIK POD ZASTAW LUB NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI...
... Niemiecka firma poszukuje pracowników na stanowiska Monter instalacji...
... Niemieckie przedsiębiorstwo poszukuje do pracy 5 osób na stanowisko...

Firmy z Grójca i okolic

AXELBAZ Maciej Zabelski Transport niskodpowoziowy, ponadgabarytowy, specjalistyczny maszyn budowlanych,...
... Kapitan Remont jest profesjonalną i wyspecjalizowaną firmą wykonującą...
... Frupo.pl to sklep dla dzieci i niemowląt zlokalizowany w Kole. W swojej...
IKOMEBLE - meble kalwaryjskie Szukasz wypoczynku skórzanego? Szukasz narożnika? Interesują Cię meble...
Kapitan Kamera - filmowanie uroczystości... Szukasz kamerzysty z Krakowa, który zajmie się sfilmowaniem Twojej uroczystości?...

2013-2019 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.