Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Dariusz Gwiazda: będę miał tylko jednego zastępcę

6 listopada 2018; 10:28

Grojec24.net

48 komentarzy

Burmistrz elekt Dariusz Gwiazda poinformował w rozmowie z gazetą "Jabłonka", iż będzie miał tylko jednego zastępcę.

News will be here

Polecamy

– Cieszę się, że ludzie zagłosowali za zmianami – powiedział gazecie Dariusz Gwiazda, nowy burmistrz Grójca. – Mam głowę pełną pomysłów i od razu biorę się do rzetelnej pracy.

Dariusz Gwiazda w rozmowie z „Jabłonką” poinformował, że będzie miał tylko jednego zastępcę. – Ograniczy to koszty – argumentuje.

Na chwilę obecną nie chce zdradzać imienia i nazwiska nowego wiceburmistrza. Ujawnia tylko, że będzie to osoba nowa, nie związana z żadnym „układem” - czytamy w "Jabłonce".

Przypomnijmy, iż w II turze Dariusz Gwiazda zdecydowanie pokonał dotychczasowego włodarza, Jacka Stolarskiego.

Miejsce w Radzie Miejskiej po nowym burmistrzu zajmie Małgorzata Molenda.

TAGI:

Komentarze (48):

Paweł; 6 listopada 2018, 12:26

Pierwsza dobra decyzja nowego Burmistrza. Oby same takie podejmował. Powodzenia panie Dariuszu!

Adam; 6 listopada 2018, 12:28

W Gminie żałoba,flagi ściągnięte.Przydałby się bal pożegnalny dla emerytów.

Mieszkaniec; 6 listopada 2018, 12:39

Jeszcze nie wszedł do urzędu a już gwiazdoży, co za brak klasy, niech się zajmie jeszcze swoimi harcerzami a już snuje sam nowe układy. Przecież żeby nim zostać poukładał się z innym i pobiecywał stołki. Ciekawe czy zapamiętał komu obiecywał.

Antoni; 6 listopada 2018, 12:55

Zgadza się - poobiecywał ale ludziom że będzie dobrze rządził. Widzę że trollom z poprzedniej kliki jeszcze nie odebrano komputerów. Po co komu taki hejt? Chyba że to kandydat, który przegrał 2 razy i musi jakoś odreagować

liza; 6 listopada 2018, 13:45

Gwiazdorzy - powinieneś bystry mieszkańcu napisać.
Brak klasy ? której ( w szkole podst.)? i komu ?( mieszkańcowi?)

po wyborach; 6 listopada 2018, 13:45

Myślałem że Piątkowski będzie nowym wickiem ale spoza układu to Mariusz Pachocki i tyle w temacie.

Antoni; 6 listopada 2018, 13:51

Piątkowski??? Nie ma takiej opcji.

Bambo; 6 listopada 2018, 14:08

Jedynie krótko i informacyjnie:jeżeli wypowiadacie się Państwo na temat możliwych relacji między burmistrzem a radą-to odsyłam do zapoznania się ze znowelizowaną ustawą o samorządzie gminnym;tam np.w art 28,a i wcześniejszych przeczytacie,jak bardzo osłabła pozycja burmistrza wobec rady.Ocenę dlaczego wprowadzono taki rozwiązania...pozostawiam wnikliwym komentatorom.

Bambo; 6 listopada 2018, 14:31

Próbujesz straszyć odwołaniem nowego burmistrza w drodze referendum? Referendum to właśnie mieliśmy w niedzielę. Prawie 70 proc. mieszkańców opowiedziało się za nowym burmistrzem, więc przestańcie straszyć. Stolarski już próbował, i jak skończył każdy wie.

Pol; 6 listopada 2018, 15:57

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Bambo; 6 listopada 2018, 15:59

Bambo-do?- wpis z godz 14;31. Najwidoczniej, nie zrozumiał Pan/i/ sensu mojego komentarza.Jestem wyborcą p.Gwiazdy.Intencją moją było wskazanie problemów jakie może napotkać burmistrz/każdy/ w zarządzaniu gminą, nie mający większości/poparcia/ w radzie, w świetle znowelizowanej ustawy o samorządzie gminnym.Mam jedynie nadzieję, że ominą one p.Gwiazdę.A tak na marginesie:zapoznał się Pan/i/ z całością przywołanej ustawy?.

Lewy; 6 listopada 2018, 16:19

Co wam ten Stolarski zrobil nic dla wsi i nic dla miasta ogryzek na rynku postawil ściągając z Tarczyna nawet własnego pomysłu nie mial zobaczcie tyle lat był i gówno zrobil niech popatrzy na burmistrz Tarczyna jak wygląda miasto i wsie to jest burmistrz brawo pani Basiu a teraz czas na zmiany panie DARKU powodzenia

Nowy ; 6 listopada 2018, 16:25

Co stary burmistrz zrobil nic dla wsi i nic dla miasta ogryzek na rynku jest nawet wlasnego pomyslu swiatla przy szosie w strone wawy zapalil przed wyborami porazka brawo panie Darku czas na nowe zmiany

Olo; 6 listopada 2018, 16:37

Panie Darku czas na zagospodarowanie zalewu w Głuchowie moze pan wreszcie stworzy tu zalew z ktorego kasa bedzie wplywac do gminy.Przez tyle lat nikt nic nie zrobil a basen w Grojcu to nie to samo co zalew na powietrzu

Do Lewego; 6 listopada 2018, 16:51

Pan Lewy ma rację Burmistrz - kobieta to pełny sukces widać to w Tarczynie widać to w Lesznowoli koło Piaseczna szkoda że w Lesznowoli koło Grójca kłamliwe hejty z obu stron na kandydata Panią Anne pozbawiły ją zwycięstwa.

do OLO; 6 listopada 2018, 22:48

OLO czy Ty masz choć troche doświadczenia z tym zalewem? byłeś chociaż raz nad tym zalewem? czy ty wiesz jaki tam jest smród od konvinu? chcesz tam wypoczywać w smrodzie? chcesz tam robić w tym smrodzie coś dla mieszkańców grójca? Jeśli burmistrz ma robić inwestycje nad zalewem w głuchowie to niech weźmie pod uwage, że jeśli to ma być coś z prawdziwego zdarzenia to będzie przyjeżdzał tam nie tylko grójec... a z kon-vinem i ich smrodem szybciutko ta inwestycja stanie się nieudaną. Chcesz tam coś robić OLO? to wywal najpierw kon-vin....

dlaczego; 7 listopada 2018, 01:24

Grojec24.net i Jabłonka rzetelnie informują w swoich serwisach o wynikach wyborów. Życie Grójca i Nowe Dni zamilkły. O czym to świadczy?

Do dlaczego; 7 listopada 2018, 08:39

Dlatego, że nastały nowe dni. Redakcje są w lesie, gdzie tylko echo płacz niesie.

Wyborca; 7 listopada 2018, 08:42

Miejmy nadzieję, że nie potrzebuje Pan Gwiazda nadmiernej ilości zastępców. Miejmy też nadzieję, że w urzędzie gminy nie pojawi się nić pajęcza. Ludzie zapewne będą się systematycznie temu przyglądać. I pozostaje czekać na pozytywne efekty pracy nowego burmistrza.

obserwator ; 7 listopada 2018, 09:15

No jeżeli pojawi się pan Pachocki i Wojciechowski którzy basen traktują jak prywatny folwark już od poru lat to tylko pogratulować pomysłu ze to są ludzie spoza układu , a pan Wojciechowski jest w tym wszystkim wyjątkowy to nie jest to nić pajęcza wszyscy liczyli że takich ludzi należy się raczej pozbyć

DO po wyborach; 6 listopada 2018, 13:45 ; 7 listopada 2018, 09:37

Piątek jest dobry jedynie do chodzenia po kolędzie w dniu wyborów

Olo; 7 listopada 2018, 13:34

Od czegos trzeba zaczac prace moze to wlasnie ten czas aby zajac sie tym zakladem a potem zalewem

Do obsetwatora:; 7 listopada 2018, 16:20

Masz rację, nie jesteś pierwszą i pewnie nie ostatnią osobą, która ma takie zdanie o imperatorze basenu I.Wojciechowskim.

Dziadek; 7 listopada 2018, 19:38

Panie Burmistrzu p.zastępca tak jak pan nie będzie powiazany z żadnym układem super dowcip a może jednak partią P.I.S.
Pamiętam jak swojego czasu chcial pan "tworzyć patrole policji ze swoimi harcerzami".
Może jednak trzeba bylo zostać Harcmistrzem wtedy każdy pana bedzie odpowiednio kojarzył ...

Wyborca; 7 listopada 2018, 20:51

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Antoni Stopa; 7 listopada 2018, 22:23

Urodziłem się w Grójcu po 40 latach wracam .Przeczytałem powyższe komentarze,jak na mój gust to za dużo tam złośliwych niezrozumiałych uwag.Jest nowy Burmistrz byc może nowa szansa dla Grójca,łatwiej jest krytykowac niż pomagac.Władza to nie tylko Burmistrz to przedewszystkim my mieszkańcy Grójca i okolic.Musimy tylko uwierzyc że Grójec ma potencjał a ma napewno

Nowy; 8 listopada 2018, 04:21

Grunt zeby ciebie kojarzyli jak ci zal stolarskiego to idz do niego moze da ci jakis ochlap

zuraw_krzysiek; 8 listopada 2018, 07:38

Stawiam na Andrew KOZERA ;))

Wyborca ; 8 listopada 2018, 15:54

Ja też za Kozera, ale decyzja od burmistrza

Adam Góra; 8 listopada 2018, 16:07

Dobrze, że pogoniono J. Stolarskiego.
Szkoda, że nowym burmistrzem nie został ktoś młody z poza jakichkolwiek układów. Pan D. Gwiazda jako wiceprzewodniczący rady miasta i gminy niewiele pożytecznego zrobił .Żle to wróży.

grojec; 8 listopada 2018, 18:58

Darek powinien dac rade . najwazniesze to dobry zastepca do pracy. Burmistrz to menadzer. mysle ze ten kozera bylby ok.

Adam Góra; 11 listopada 2018, 00:38

Mareczku idź do cyganki ona Ci powróży.

Dobrze zorientowany!!!; 11 listopada 2018, 17:28

Idiotów się nie sieje, sami się rodzą (niestety). Gwiazda burmistrzem-śmiechu warte, a Emilka na zastępcę, ha ha ha!!!!! Gargamel na skarbnika bo cwaniak jest, a na sekretarza....konkurs.

Dyrektor; 12 listopada 2018, 10:47

Zastępcy nie będzie, a ile nowych stanowisk? Po tym poznamy czy mamy do czynienia z propagandą czy z rzetelną pracą.

Star do Dyrektor; 12 listopada 2018, 17:07

Będą nowi ludzie, stanowiska niekoniecznie, reorganizacja nie oznacza tworzenia nowych stołków. Chyba się rozczarujesz, bo będzie na pewno lepiej, chociaż nie dla podobnych Tobie.

Pięknie???; 12 listopada 2018, 21:38

Wszystko pięknie się zapowiada, ale co będzie czas pokaże.

Mnie interesuje jedno: czy Pan Gwiazda jest w PiS ??? Bo głosowałem z rodziną a teraz nie wiem czy dobrze ....

do Dobrze zorientowanego; 12 listopada 2018, 22:42

idiotów poznajemy po tym jak nie potrafią ze sceny zejść niepokonani. Po szoku przychodzi czas szukania wyjścia awaryjnego.
Elyta Stolarskiego przepadła. Zostali aktywni i aktywni inaczej. Ile będą mieli mądrego do powiedzenia? Sesje będą transmitowane, będzie ubaw.

do Dobrze zorientowanego; 13 listopada 2018, 08:50

Można być dobrze zorientowanym na wiele cełów i w wielu dziedzinach. Ty należałeś do dobrze zorientowanych na ......... od Stolarskiego. Pisząc o idiotach, zaapewne nie uważasz się za takiego, ale już niedługo zmienisz zdanie na swój temat. Życie to udowodni i da takim prymitywom i prostakom jak Ty dobrą okazję do przemysleń i przewartościowań. Jeśli rzeczywiście nie jesteś idiotą, wykorzystasz ją.

Mietex; 13 listopada 2018, 21:25

Właśnie Pan Gwiazda tworzy swój układ. Czy ten Pan chce kierować gminą za pomocą dwudziestolatków? Z tego co widzę jego bliskie otoczenie to ludzie bez doświadczenia i żadnych umiejętności, jak zresztą nasz burmistrz. Potężne braki w wiedzy i doświadczeniu. Brak zdolności menedżerskich i umiejętności zarządzania ludźmi i projektami.
Tak wygląda burmistrz i jego ekipa. Co najważniejsze brak wsparcia wśród radnych bo będzie miał tylko dwóch swoich. I aby coś budować musi stworzyć kolejny układ powiązań, musi proponować i przekazywać.
Nic się nie zmieni, mało tego będzie gorzej.

Lokator; 14 listopada 2018, 20:32

Gargamel na skarbnika i już nepotyzm gotowy, handlowanie po taniości działki pod parkingi np dla Faureci. Gargamel to cwaniak jakich mało. Wiedzy zero wykształcenia zero a mądrzy się i puszy jak paw albo pawian hihihi

Ktos; 14 listopada 2018, 20:36

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Do Mietex; 15 listopada 2018, 07:50

Ty się lepiej stąd wynieś. Nie jesteś dwudziestolatkiem, posiadasz wysokie umiejętności oraz doświadczenie, masz pojęcie o zarządzaniu ludźmi i projektmai, zdobędziesz poparcie większości, szukaj szczęścia gdzieś indziej bo tu będzie gorzej.
Podpisano: Ekipa Gwiazdy.

Star do Mietex; 15 listopada 2018, 08:20

Będzie tylko lepiej, a Ty pozostaniesz na uboczu ze swoim żalem za przeszłymi, chlubnymi czasami. Czasami marazmu, nepotyzmu, kolesiostwa, niekompetencji i cwaniactwa. Obserwuj zmiany w wykonaiu dwudziestolatków, kierowanych przez nieco starszych z wiedzą i umiejętnościami. Będziesz miał duż do przemyślenia.

Mietex ; 15 listopada 2018, 15:35

Najlepszy manager odchodzi. Jest niedoścignionym wzorem dla ekipy Gwiazdy. Nigdy już nie będzie tak kwitnąco, cały Grójec powinien zrobić pożegnalny szpaler i odprowadzić byłego burmistrza na dworzec PKS. Niech poczeka na rozbiórkę

Do Mietex; 15 listopada 2018, 20:56

Naprawdę chcesz, żeby były burmistrz stał na dworcu i czekał na rozbiórkę ? Dobry pomysł - będzie to dobry pręgierz.

Star do Mietex; 15 listopada 2018, 21:58

Dobry manager odchodzi z własnej woli, kiedy wychował godnych następców. A ci najlepsi, odchodzą w najlepszym, wybranym przez siebie momencie, bo kazdy kiedyś musi odejść.

Do Mietex; 15 listopada 2018, 22:00

Audyt pokaże jakość zarządzania tego managera. Wtedy Mietex, będziesz może miał możliwość zweryfikować swoje górnolotne spostrzeżenia.

Do Pięknie.; 16 listopada 2018, 06:02

Nowy Burmistrz i jego sztab wyborczy to zagorzali anty-PiS,owcy i ant-klerykowi e, jeżeli o to chodzi to dobrze Pan głosował i Pana rodzina.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Niebezpieczna noc na S7 pod Grójcem. Doszło do dwóch zdarzeń W nocy z czwartku na piątek na drodze ekspresowej S7 w...
Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.