Jak to się robi, to film dokumentalny nominowanego do Oscara reżysera, Marcela Łozińskiego, w którym przedstawiono prowokacyjny obraz nadwiślańskiego modelu demokracji, ironiczny a zarazem przerażający portret polskiej sceny politycznej.
Ukazany jest 3 letni eksperyment, zorganizowany przez Piotra Tymochowicza, specjalistę od Marketingu politycznego, który ma udowodnić, że każdy może osiągnąć szczyty władzy.
23 maja (piątek) godzina 17:00, po seansie zapraszamy na dyskusję. Warto zwrócić uwagę w tym roku wyborczym na tricki i sztuczki marketingowe, którymi mamią nas politycy, aby dojść do władzy.
Łukasz Haśkie, kino Grójeckiego Ośrodka Kultury














wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia