Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net

DKF Jasminum zainaugurował nowy sezon

13 września 2022; 09:38

Informacja prasowa

0 komentarzy

W minioną niedzielę (11 września) zainagurowaliśmy nowy sezon działalności DKF-u Jasminum. Rozpoczęliśmy filmem Fucking Bornholm i spotkaniem z reżyserką Anną Kazejak.

News will be here

Historia dwóch par, które muszą skonfronować się jakością swoich relacji, była inspiracją do bardzo ciekawej rozmowy. Jak rozmawiać z dziećmi o seksie? Jak być prawdziwym w relacji z drugim człowiekiem? Czego od siebie nawzajem wymagamy, kobiety od mężczyzn i odwrotnie? Dlaczego będąc z kimś bywamy tak samotni? Czemu ciągle, dokonując najważniejszych wyborów w swoim życiu, tak bardzo jesteśmy podatni na presje kulturową, religijną, społeczną? Pytania, na które wspólnie z Anią Kazejak szukaliśmy odpowiedzi, sprawiały, że momentami była to rozmowa bardzo osobista, intymna, a przez to tym bardziej interesująca i ważna. Na pewno warto szukać, choćby w Internecie, każdego przejawu aktywności twórczej Ani, i tak samo warto bywać na spotkaniach DKF-u Jasminum. Warto rozmawiać, poznawać innych i samego siebie. Po prostu:)

Grzegorz Rylski

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Uwaga! Wzmożony ruch wojsk. To wielkie ćwiczenia Rozpoczęło się ćwiczenie DRAGON-24 - najważniejszy...
Zderzenie ciężarówki i trzech busów na DK50 Do zdarzenia z udziałem ciężarówki i trzech busów doszło we...
Mundurowi namierzyli volkswagena. Kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h Policjanci z grójeckiej drogówki kontrolowali prędkość...
We wtorek strajk rolników! Będzie blokada S7 Policja ostrzega we wtorek 27 lutego przed utrudnieniami na...
Burza na sesji Rady Miejskiej w Grójcu! Mieszkańcy: oddajcie milion na Aroniową W poniedziałek 26 lutego Rada Miejska w Grójcu na wniosek...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.