Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Dlaczego warto kupować używane samochody w salonie?

27 stycznia 2016; 13:31

Grojec24.net

3 komentarze

Często można spotkać się ze zdaniem, że kupowanie nowych samochodów to wyrzucanie pieniędzy w błoto – ma to głównie związek ze szybkim spadkiem wartości pojazdu, co następuje w ciągu kilku pierwszych jego lat, stąd też tak duża popularność aut z drugiej ręki.

News will be here

Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że nowy samochód to także wygoda i bezpieczeństwo oraz brak zmartwień, jak w przypadku pojazdów używanych. Kupienie auta z drugiej ręki na polskich giełdach czy przez ogłoszenia to często rosyjska ruletka, zwłaszcza obecnie, gdy wiele pojazdów sprowadzanych jest z zachodniej Europy. Jest jednak i trzecie rozwiązanie – to te sprzedawane w salonach dealerskich. Oczywiście najłatwiej znaleźć samochody używane i samochody poleasingowe w Warszawie. To jedno z miast, gdzie bez problemu możesz kupić auto bezpiecznie w salonach dealerów. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

Auto z drugiej ręki bez ryzyka

Gdy skorzystasz z usług salonów samochodowych oferujących auta używane, nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo transakcji – nie masz tutaj żadnego ryzyka związanego z zakupem samochodu powypadkowego, z podrobionymi dokumentami czy też nawet kradzionego. W salonach czekają na ciebie samochody używane kupione w Polsce, dokładnie sprawdzone w trakcie kontroli technicznych, z potwierdzonym przebiegiem, posiadające odpowiednie dokumenty. Dodatkowo także możesz zobaczyć samochód na żywo i skorzystać z jazdy próbnej.

Gwarancja na używany samochód

Jeżeli chcesz kupić dla siebie używany pojazd z salonu dealerskiego, w takim przypadku nie tylko masz pewność wygodnej i bezpiecznej transakcji, ale również możesz dostać na niego gwarancję. Zwykle gwarancja wynosi do 6 miesięcy czy nawet 2 lat, dlatego też jeżeli potrzebujesz dodatkowej pewności, w takim przypadku to oferta zdecydowanie warta uwagi.

Oczywiście, są także minusy, a przede wszystkim jest to konieczność zapłaty większej sumy niż w przypadku kupowania samochodu poza salonem – w tej cenie jednak masz pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik i będziesz mógł kupić auto solidne i bezpieczne. Z ofertami pojazdów używanych w salonach dealerskich można zapoznać się na ich stronach internetowych.

Komentarze (3):

Mario; 27 stycznia 2016, 21:30

Yyyyy czy aby autor tekstu nie jest zbyt naiwnym ignorantem w tym temacie? Aby przygotować "jakikolwiek tekst" pasowało by mieć "podstawowe " pojęcie o temacie który poruszamy, wystarczy laikowi kilkukrotne obejrzenie "turbo kamery" i wie jak warszawskie salony ( nie wymieniam marek aby nie być o nic posądzony można sprawdzić w necie lub bazie wyroków sądowych "oszustwa") obniżają stany liczników o kilkadziesiąt tysięcy przebiegu oraz unikają uzania "gwarancji" - zapisy z "gwiazdką". Troszkę pracy wypadało by włożyć w artykół a nie tylko kopiuj wklej z googla lub wiki .... pozdrawiam

Do mario - Janusza Internetów; 28 stycznia 2016, 09:14

Geniuszu zanim zaczniesz pouczać autora tekstu może naucz się podstaw ortografii! 'artykół' piszę się przez 'u'. Januszu internetów ! :-)

Grzesiek; 11 kwietnia 2016, 12:48

Nie widzę konieczności kupowania aut w salonie. Teraz jest mnóstwo mozliwości na sprawdzenie historii auta i czy nie pochodzi ono z kradzieży ( stolencars.eu, autobaza.pl). Po co ograniczać sobie mozliwości zakupu.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.