Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Do grójeckiego szpitala helikopterem

22 listopada 2017; 10:22

Grojec24.net

26 komentarzy

Szpital w Grójcu (fot. materiały prasowe) Szpital w Grójcu (fot. materiały prasowe)

Starostwo przygotowuje się do realizacji projektu: „Budowa Szpitalnego Oddziału Ratunkowego z wyposażeniem wraz z budową lądowiska dla helikopterów”.

News will be here

- Jest to bardzo poważna inwestycja, której wartość wynosi ogółem 12 927 700zł a przewidywany termin jej zakończenia upływa 31 grudnia 2020 r. - informuje na swoim facebookowym profilu starosta Marek Ścisłowski.

Na inwestycję starostwo chce pozyskać środki zewnętrzne. - Wniosek przeszedł pozytywnie ocenę formalną oraz merytoryczna I stopnia, obecnie przechodzi ocenę merytoryczną II stopnia - podaje starosta.

TAGI:

Komentarze (26):

suarez; 22 listopada 2017, 10:34

Może warto, aby Pan Ścisłowski przeszedł się po oddziale wewnętrznym tegoż szpitala. Może warto tam coś zrobić, bo ostatnie ekipy remontowa były za rządów Gomułki.

Do redakcji; 22 listopada 2017, 11:56

Zamiast zrobić konkretny wywiad, to redaktor, będzie cykal po kawałkach z facebookowego profilu starosty.
Trochę to mało ambitnie:)

WGR; 22 listopada 2017, 12:36

Kampania nabiera tempa ...

×××; 22 listopada 2017, 12:37

Jak w Gròjcu nic nie robią. Ze wszystkim odsyłają do Radomia,a chcą ludzi ratować? To jakieś jajami.

Zdrowyrozsadek ; 22 listopada 2017, 13:16

Tu nawet śmigłowiec będzie drżał ze strachu jak będzie lądował :) !

Ann; 22 listopada 2017, 15:17

Zesral się goły na rogu stodoły ¡¡¡wybory powinni odwołać ale wielkich Grójca też ...

Sasiad; 22 listopada 2017, 18:12

No dobrze przyleci pacjent helikopterem. Tylko po co ?!? Zeby go odeslac na Banacha lub Izabeli haha

wgr1; 22 listopada 2017, 18:35

a pielęgniarek brakuje.

do komentujących; 22 listopada 2017, 20:24

Mam wrażenie, że naszym mieszkańcom nic nie pasuje. Robią coś źle, nie robią nic źle. Trudno cokolwiek komentować jeżeli nic nie pasuje. Proszę merytorycznie pisać a nie tylko jakiejś insynuacje.

WGR; 22 listopada 2017, 21:39

Nie insynuacje, tylko wnioski na podstawie obserwacji.
W Grójcu od wielu lat pseudo-władze najmocniej aktywują się rozpoczynając kampanię. Niestety, najczęściej na pustych (aczkolwiek hucznych) obietnicach się kończy (przykładami mogą być m.in.: rewitalizacja zalewu w Głuchowie, czy powracający temat amfiteatru "na dołku").
Grójecki szpital jest zadłużony, pracownicy odchodzą, budynek wymaga remontu ... Sądzę więc, że SOR w grójeckim szpitalu + lądowisko - to nic innego jak kolejne przedwyborcze puste obietnice (chociaż chciałbym się mylić).

Pacjent; 22 listopada 2017, 21:51

W pierwszej kolejności należy zatrudnić odpowiednich lekarzy coby pacjent nie musiał 12godz czekać na izbie przyjęć aby dostać się na odział.Jak widać pan starosta nie był dawno w szpitalu i nie wie co tam się dzieje i kto nim rządzi gdzie się podziały pielęgniarki odpowiedni lekarze bo w tej chwili to wiadomo że i tak odeślą na Banacha

Pacjent; 22 listopada 2017, 22:24

Grójecki szpital to zamknąć albo wysadzić w powietrze razem z ludźmi którzy tam pracują za ich pracę i podejście do ludzi.

swoj; 22 listopada 2017, 23:00

nie ma co czytać glupich komentarzy, tylko robic swoje... mądrego sie pozna a glupiego nawet nie zauważy

Do komentujacego ; 22 listopada 2017, 23:17

Taka prawda po co tyle kasy ładować w jakieś budowy czegoś co jest tu zbędne. U nas w szpitalu przydałby się remont generalny bo na samym wejściu do izby przyjęć ciuchnie komuną...zrobili by remonty zakupili porządne sprzęty i zaczęli by wreszcie może leczyć...
Bo jak narazie to odsylaja do innych szpitali jak coś się dzieje, choć może i dla tych pacjentów to szczęście w nieszczęściu bo gdyby zostawili w tej umieralni to żywi by z niej niewyszli.. I do tego chamstwo w szpitalu przez lekarzy przede wszystkim jakby im ktoś dał karę w postaci bycia lekarzem.. Grójecki szpital nawet w 1%nie stwarza wymogów unijnych jak i podstawowej życzliwości dla pacjenta i jego bliskich....

bzdyczelec ; 22 listopada 2017, 23:27

To prawda Po co to śmigłowiec jak z każdą pierdula odsyłają i tak na inne oddziały do innych szpitalach nawet głupich ręki dziecko nie są w stanie złożyć wysyłają do szpitala Warszawskiego lub do Konstancina

Pacjentka; 23 listopada 2017, 09:15

Grójecki szpital tak niesie pomoc i tak służy mieszkańcom tego miasta, że powinni go przekształcić na przedszkole i szkołę podstawową, bo wciąż przybywa mieszkańców, osiedli i to by zdało egzamin, a nie SOR i lądowisko, w szpitalu gdzie brak lekarzy, pielęgniarek i nawet pacjentów, bo kto może omija tą instytucję szerokim łukiem i wybiera Warszawę bądź Piaseczno.

do komentujących malkonentów; 23 listopada 2017, 11:13

Czy w szpitalu nie ma ludzi, no to chyba dawno tam nie byłeś, a co do ladowiska, to jeśli zachodzi nagła i pilna potrzeba przewiezienia pacjenta w trybie pilnym, to skad ma odleciec, a wczesniej wyladować helipopter z ciężko rannym, a wypadków i wariatów jeżdżących jak szaleni przybywa w naszym regionie, niestety. Więc jak sie jeden z drugim przemądrzałku nie znasz to mo... w ku......... Napisz coś merytorycznego, a nie obrażasz pracujach tam ludzi, a ty coż takiego wielkiego uczyniłeś dla innych, pochwal sie tu na forum.

Ktos; 23 listopada 2017, 11:39

Pajace zróbcie remont w srodku a nie jak w sredniowieczu

Do: "do komentujących malkonentów"; 23 listopada 2017, 12:37

W nagłych sytuacjach śmigłowce ratownicze lądują na boisku Mazowsza. Natomiast fundusze w pierwszej kolejności należy przeznaczyć na remont najbardziej zaniedbanych oddziałów, a nie na lądowisko. Ponadto zamiast organizować SOR - należy zacząć od dofinansowania izby przyjęć (w tym zatrudnienie na IP kulturalnych osób).
Sądzę, że każdy, kto miał styczność z izbą przyjęć w grójeckim "szpitalu" - ma podobne zdanie.
Tylko odnoszę wrażenie, że ty masz jakiś problem z racjonalnym myśleniem i żadne argumenty do ciebie nie przemawiają ... a życie jest zbyt krótkie, by marnować je na dyskusję z tobą.
Wystarczająco merytorycznie?!

Ktos; 23 listopada 2017, 13:26

Tak izba przyjec to totalne dno przywiezli kobiete z podejrzeniem zawalu zostawili ja w kolejce na krzesle po 5 godzinach ktos laskawie sie nia zajął. To sa lekarze i pielegniarki ?? Salowe i pielegniarki maja gdzies chorego chyba ze da pare groszy albo dobra kawe i czekoladki .

Do: "Ktos"; 23 listopada 2017, 13:54

Ekipa z izby przyjęć jest pierwsza do strajkowania i narzekania na wynagrodzenie. Mają gdzieś życie i zdrowie pacjentów. Ale zapominają, że sami sobie wybrali takie zawody jakie i są tam przede wszystkim żeby ratować ludzkie życie!

do wiadomosci; 23 listopada 2017, 16:09

gdzie bedzie ladowal helikopter, stadion GOS Mzowsze od marca w remoncie ,prawdopodobnie ladowisko bedzie na placu przy ulicy Skargi Zespol Szkol Zawodowych

Grojecczanka; 23 listopada 2017, 18:32

Obok szpitala znajduje się przedszkole i płac zabaw dla dzieci. Czy ktoś pomyślał o nich?CZY KOŁO NASXEGO SZPITALA JEST MIEJSCE NA LĄDOWISKO DLA HELIKOPTEROW, A CO Z CHORYMI PRZEBYWAJACYMI W SZPITALU? Może trzeba bardziej zadbać o oddziały szpitalne, które " Umierają "

GEPARD; 25 listopada 2017, 22:08

FAJNIE - JESZCZE SZYBCIEJ NA TAMTEN ŚWIAT!

Dawny pracownik PCM; 26 listopada 2017, 22:43

Wszelkie wątpliwości najlepiej kierować do ZARZĄDU SZPITALA w osobach:
mgr Marzena Barwicka
Prezes Zarządu
tel. 48 664 91 01
lek. med. Paweł Radwański
Dyrektor ds. Medycznych
tel. 48 664 91 01
mgr Agnieszka Pawłowska-Muc
Dyrektor ds. Pielęgniarstwa i Personelu Średniego
tel. 48 664 91 23
Włodzimierz Bednarski
Dyrektor ds. Eksploatacyjno-Administracyjnych
tel. 48 664 91 20

Helikopter; 27 listopada 2020, 21:07

Wizja się zrealizowała. Jest SOR.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.