Właśnie została przyznana Miastu i Gminie GRÓJEC na rok 2022 kwota 97 491 zł ze środków rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej.
Powyższa kwota została przyznana z tytułu wsparcia szkół w zakresie zorganizowania dodatkowych zajęć specjalistycznych z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
Już od 1 marca w naszych szkołach rozpoczyna się realizacja 1523 godzin zajęć ze specjalistami: logopedami, psychologami, pedagogami, terapeutami pedagogicznymi i pedagogami specjalnymi.
Tak duże wsparcie ma związek z trudnościami adaptacyjnymi po powrocie z nauki zdalnej.
Monika Kozłowska, Naczelnik Wydziału Edukacji












16 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
wczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Ogłoszenia