Dwie placówki oświatowe gminy Grójec otrzymają dofinansowanie z rządowego programu "Aktywna tablica".
Środki w kwocie 28000,00 zł zostaną rozdysponowane po równo w dwóch szkołach podstawowych. W Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 zostaną zakupione 2 monitory interaktywne o przekątnej 55 cali, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 środki zostaną przeznaczone na zakup 6 laptopów ze sprzętem umożliwiającym przetwarzanie wizerunku i głosu udostępnionego przez ucznia lub nauczyciela w czasie rzeczywistym za pośrednictwem transmisji audiowizualnej.













wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia