Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Duda wygrywa w Grójcu i Powiecie Grójeckim

25 maja 2015; 10:16

Grojec24.net

41 komentarzy

Fot. www.facebook.com/andrzejduda.prezydent/

Andrzej Duda wygrał II turę wyborów prezydenckich nie tylko w Polsce, ale także w Powiecie Grójeckim i w samym Grójcu.

News will be here

Polecamy

W Powiecie Grójecki kandydat Prawa i Sprawiedliwości otrzymał 62,3 procent głosów, a jego kontrkandydat – urzędujący prezydent Bronisław Komorowski - 37,7 proc.


W odróżnieniu od pierwszej tury, Andrzej Duda tryumfował też w gminie Grójec, ale tutaj jego przewaga nad Komorowskim była zdecydowanie mniejsza, niż w skali całego powiatu. Zagłosowało na niego 50,34 procent osób uczestniczących w głosowaniu.

Duda wygrał we wszystkich gminach powiatu grójeckiego. Kandydat PiS wręcz zmiażdżył swojego rywala w gminie Goszczyn, gdzie przy wysokiej frekwencji (60,60 proc.) zdobył aż 77,41 proc. głosów. Niewiele gorszy wynik miał w Nowym Mieście nad Pilicą, gdzie gościł w ostatni piątek - 70.75 proc., w Mogielnicy - 71.08 proc. oraz w Błędowie - 67.08 proc.

Z danych opublikowanych na stronie Państwowej Komisji Wyborczej wynika, iż frekwencja w powiecie wyniosła 57,78 proc.

Powiat Grójecki wchodzi w skład okręgu wyborczego nr 25, obejmującego byłe województwo radomskie. W okręgu tym zwyciężył również kandydat PiS, uzyskując poparcie 65,63 proc głosujących.

Nowym prezydentem Polski został Andrzej Duda. Otrzymał 51,55 proc. głosów, natomiast Bronisław Komorowski 48,45 proc.

mat

TAGI:

Komentarze (41):

wyborca; 25 maja 2015, 11:36

To dobry początek dla Polski. Dość kłamstw i propagandy medialnej, dość obrzydliwych oszczerstw, afer i zgnilizny. Gratuluję przyszłemu prezydentowi naszego kraju. Zmieniajmy wszystko co było zniszczone. Na marginesie pomimo wygranej Dudy wybory były fałszowane w wielu miejscach. Wszystko można znaleźć w internecie.

nick; 25 maja 2015, 12:18

W ramach nowego porządku niech PiS którzy rządzi w powiecie wyremontuje drogę do Zbroszy - tylko proszę to zrobić bez kłamstw, propagandy medialnej, obrzydliwych oszczerstw, afer i zgnilizny

do nick; 25 maja 2015, 12:35

Trochę pokory!!!! Nic pan nie pisał o poprzedniej władzy, która zadłużyła powiat na wielką kwotę. Myślę, że należy pan właśnie do tej ekipy. Daj pan spokój z tą machiną krytyki obecnej władzy powiatu. Wiemy jak to wygląda. Pewne jest jedno będzie uczciwiej. Co do propagandy o której pan pisze, proszę pomyśleć zanim pan coś napisze. To z obecnej władzy w Polsce lokalne media zagarnęły PO i PSL.

Karolka; 25 maja 2015, 13:01

TAKI WSTYD ! SZOK MYSLALAM ze w Grójcu są mądrzejsi ludzie ale na to wychodzi ze same motłochy z podstawowym wykształceniem co to we wszystko uwierzą :-( Państwo kościelne i smoleńsk to będziemy teraz przerabiać.

Gość; 25 maja 2015, 13:18

Szanowna Karolko demokracja ma to do siebie, ze każdy z wyborców ma wolny wybór. Większość tak zdecydowała. Trudno pogodzić się z przegraną. lecz to nie znaczy, że może ich Pani obrażać. Dość już okradania państwa i straszenia PIS-em. Swoją drogą chciałbym mieć pobory w wysokości 6000 zł. Nie każdy głosujący na Prezydenta elekta ma podstawowe wykształcenie (sądząc po takim wpisie to są oni mądrzejsi o Pani).

strat; 25 maja 2015, 15:31

Pojedynki POPIS-u widzę... Interesujące jest tylko to, że każdy z kandydatów II tury byłby marnym prezydentem chociażby z powodu przynależności do partii rządzących od lat. Dziwi mnie to, że ludzie dają sobą manipulować oddając swoje głosy na nieudolne władze, które chcąc dla nas lepiej zabierają ludziom prawa do wychowywania dzieci określając kiedy ma iść do szkoły albo uważają że sprawa in vitro lub religii w szkołach jest ważniejsza od tak "błahej" sprawy jak rosnący dług publiczny czy takiego idiotyzmu jak zwiększenie siły naszej armii (100 tys ludzi z czego ok 70 tys to urzędnicy tylko przypominam). Zajmują się wszystkim tylko nie tym co powinno każde państwo zagwarantować - suwerenność i możliwość rozwoju...

Tomek; 25 maja 2015, 15:52

No niestety społeczność grójecka nie należy to inteligencji.Okoliczni rolnicy biadolą nawet gdy UE płaci za ich kostke brukową, ciagniki i inne sprzęty.
Czasy biednych rolników odeszły wraz z wejściem PO do władzy- tak właśnie ciemna maso. Emocjonalny prostak bez wykształcenia, bez własnego wyrobionego zdania pójdzie i odda głos na PIS. Duda, plastikowy człowiek z nikąd. Obiecał lepsze czasy za nasze pieniądze- chcieliście upadek gospodarczy i będziecie go mieć. Czytacie zagraniczną prasę???? Śmieją się z nas, głupi naród, przy Komorowskim zanotował taki wzrost gospodarczy i co, oddał go za marne obiecanki bez pokrycia?
Ciemnota, wstyd, prostactwo! Płakać się chce!
Teraz dopiero zacznie się emigracja, bo zaczniemy się bać pislandu, rządów księży bez pojęcia o tym co to jest rodzina i ciężar wychowania dzieci. Pozamykają nas za cichy chód na ulicy!!!

KARLO; 25 maja 2015, 16:19

do Karolci prosze nie obrazac ludzi bo kazdy ma prawo byc kim chce nie wszyscy maja plecy by siedzec w urzedach i zarabiac po6 tys.za siedzenie przy kawce.OTO TACY SA LUDZIE POPIERAJACY PO POZDRAWIAM I ZYCZE WSZYSTKIM MLEGO DNIA

:)); 25 maja 2015, 16:53

Nie straszcie, nie straszcie. A co ten komorowski zrobił? Człowiek: nudny, beznadziejny akcent, czyta z kartki, nie zna języka, miał kilka niezłych gaf, śmieszny wręcz. Duda: młody, wykształcony, zna języki obce, całkiem niezłe przemówienia, uśmiechnięty, pierwsza dama całkiem ok, nie duka, nie widziałam go z kartką, wszystko z głowy. Przynajmniej nie będzie wstydu może. Z dwojga złego - dobry wybór. Umówmy się, trzeba się ogarnąć na jesieni, te wybory będą ważne.

Do Karolka; 25 maja 2015, 17:24

Wstydem to jest Pani komentarz na temat wyborców głosujących na Pana Dudę! Ja jestem osobą z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM i nie życzę sobie obrażania mojej osoby tylko dlatego, że ma Pani "wąty" do PiS-u czy Pana Andrzeja Dudy. I to, w co wierzę i moja wiara w Kościół to również nie Pani interes :) A co do katastrofy w Smoleńsku właśnie oczekuję wyjaśnienia TEGOŻ ZAMACHU i myślę, że Pan Duda zrobi wszystko, aby tą sprawę wreszcie wyjaśnić. Amen.

Karolka ; 25 maja 2015, 17:32

Gościu bezimienny - Ja nie neguje wyników wyborów tylko jestem w szoku bo myślałam że Grójec jest bardziej cywilizowanym miastem. Jak pokazują statystyki większość wyborców Dudy ma podstawowe wykształcenie tacy ludzie wiadomo ze są bardziej podatni na wszelkie sugestie i dają się łatwo omamic.

Do Tomek; 25 maja 2015, 17:35

Drogi Tomaszu. Dobrze, że Ty jesteś gwiazdą inteligencji wśród społeczności grójeckiej - niezmiernie mnie to cieszy. Jednak NIE ŻYCZĘ SOBIE OBRAŻANIA M.IN. MOJEJ OSOBY TYLKO DLATEGO, ŻE NIE POTRAFISZ POGODZIĆ SIĘ Z PORAŻKĄ! I nie obrażaj rolników WŁASNIE TY CIEMNA MASO, bo nie tylko rolnicy głosowali na Andrzeja Dudę! Niech każdy mierzy swoją inteligencję a nie krytykuje innych. Swoją droga to widać, że jesteś emocjonalnym prostakiem bez wykształcenia, bo twoja wypowiedź na kilometr cuchnie tępotą - to przykre...Jesteśmy w wolnym kraju i mamy prawo wybierać kogo tylko chcemy, a jak Ci się nie podoba system to Arrivederci Polonia :)

do Tomka; 25 maja 2015, 17:57

Za to Ty jesteś inteligentny, bo pewnie należysz do grupy pospolitego ruszenia. Według p. Komorowskiego teraz się zacznie, bo pod jego przywódctwem będzie atakował ludzi z prawicy. Przypominam sobie czasy jak cała ta swołoć wieszała Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na szubienicy podczas manifestacji. Pytam kto taką nienawiść i zarazem pogardę wniósł do życia publicznego w Polsce? Co do wykształcenia, jestem po studiach i głos oddany z mojej strony był na p. A. Dudę. Jeśli chodzi o wzrost gospodarczy to chyba według gazety wyborczej albo tvn. Jeżeli jesteś uczciwy zapewniam, że nie masz się czego bać, chyba że masz coś za uszami.

Tomku... gratuluję wypowiedzi.; 25 maja 2015, 19:08

Gawiedzi grójecką nigdy nie zrozumie co to troska o Państwo Polskie. Potrafią wylewać na Ciebie żygowiny z tych szpar oralnych. Myślę, że szkoda czasu na opisywanie na te plugawe słowa. Ze wsi jesteś na wieś wrócisz- chamstwa sztućcami jeść nie nauczysz.

do zwolenników tv Trwam; 25 maja 2015, 19:13

No to teraz będzie zacofanie że ho ho!!! A ten co odpisuje do Karola i do Tomka to powinien dostać order pt NAJLEPSZY MOHER WE WSI ;) Do mohera miastowgo dużo brakuje.

dla Pisuchów; 25 maja 2015, 19:20

CZY CHCECIE BY Wasze dzieci żyły w świecie z gotowanym przez ten pisowski ciemnogród?

emeryt; 25 maja 2015, 19:40

Wszystko widać jak na dłoni w tych komentarzach.PO i PIS tylko podzielili ludzi.Może trochę więcej zasłużył się PIS. Andrzej Duda wygrał bardziej w parafiach,potem w gminach. Życzę mu powodzenia bo będzie miał ciężko. I żeby nie było tłumaczeń że czegoś nie może przez PO.Wszystkim rolnikom życzę też by nadal istniał KRUS . Nam wszystkim życzę byśmy mieli lepiej i się szanowali.

ja; 25 maja 2015, 20:33

Tak, gdyby Grójec głosował na PO to byłby bardziej ucywilizowany, dobre:)) JUŻ BYŁY TAKIE RZĄDY (mam na myśli powiat), JUŻ BYŁ TU BANASIEWICZ, taki sam bezczelny, beznadziejny, opryskliwy, chamski i co, tak źle, że się nie dostał do władzy????? A co zrobiono w powiecie? Opamietajcie się przegrani, rozgoryczeni, zawiedzeni wyborcy od zbędnych komentarzy. Zmiany są potrzebne, to oczywiste, miejmy i nie traćmy nadziei, że skoro już jest decyzja, to będzie dobrze, LEPIEJ, trzeba być zawsze optymistą, nie ma co się dołowac:))
PS. Duda to nie był mój kandydat, a już na pewno nie jego partia! ale lubię zmiany, wierzę, że nie będzie gorzej:)) dla mnie PO, przepraszam, ale to też nie jest kryterium "cywilizacji", pozdrawiam

zatrudniony na etacie; 25 maja 2015, 20:34

Co? KRUS? Rolnik najbardziej uprzywilejowane grupa społeczna, KRUS powinni już dawno zlikwidować.Po miało opory to może PiS to zrobi. Powodzenia.

emeryt; 25 maja 2015, 20:35

W wyborach parlamentarnych młodzi powinni zadziałać z Pawłem Kukizem, zostać znaczącą siłą w parlamencie i kończyć te PO-PISy. Może to nie był "słomiany zapał" i zadyma na scenie politycznej.

Kris; 25 maja 2015, 20:50

Pomysł z Kukizem, "byłym" alkoholikiem, no perspektywa zajefajna. I emeryt to pisze???? Ja mam 42 lata, pamiętam komunizm, Wałęsę, rządy Kwaśniewskiego. ...I wiecie co, najgorszy syn był za Kaczorów. Jedyne co zrobił to Muzeum Powstania.Warszawa w ogóle bez rozwoju. Wierzcie mi Kukiz ma zła sowa czachę. KAŻDY psycholog to potwierdzi. Gdzieś zniknęła lewica przez ta wojnę Pisu z PO.

jak możecie? ; 25 maja 2015, 21:06

Postulujecie o zgodę a rzucanie nazwiskami!!! Co to ma być? Banasiewicz to napis na dropsach? Który z Was tu piszących miał tyle odwagi i zapału co On? Krytykować to każdy potrafi. Do roboty, bierzcie się za politykę, zobaczycie jaka to praca!

Ania; 25 maja 2015, 21:56

Nno to teraz sie bedzie działo codzienne konfer prasowe itak tego pod prokuratora tego pod trybunał stanu podskakiwanie na tych krótkich lapkach rosjanom niemcom stawianie sie uni tak sobie mysle niechby był ten duda nie znam czlowieka ale gdyby ten pis był bez tych wszystkich starych znajomych z dawnych rzadow pisu z prezesem na czele to moze to by i bylo po nowemu ale z nimi to nie ma zadnej dyskusji bo oni nawet kulturalnie rozmawiac nie potrafia zakrzycza odwróca dogory nogami i ich prawda jest najprawdzwsza wszyscy naokolo sie teraz od nas odwroca no ale cóz juz pozamiatane

mieszkanka Grójca; 25 maja 2015, 22:26

Żenada!!! Czy niektórzy nie mogą przyjąć do wiadomości, że skoro mamy demokrację każdy człowiek ma prawo wyboru. Naród wybrał, więc nie komentujcie kto na kogo głosował. Wiem, że wielu ludzi z wyższym wykształceniem głosowało na Pana Andrzeja Dudę, bo chcą zmian. A co do rolników! Wielu z nich ma wyższe wykształcenie i to nie zdobyte na prywatnych uczelniach. Czapka z głów przed tymi ludźmi, gdyby każdy tak dbał o swój kraj żyło by nam się lepiej. Czego im zazdrościcie? Chyba tych niedospanych nocy. Spróbujmy wszyscy pracować dla dobra swojej Ojczyzny, a na pewno będzie lepiej.

do karolki i jej podobnych; 25 maja 2015, 22:52

i widać efekty GRUBEJ KRESKI, w innych demoludach potrafili sobie poradzić z komunistami, a tu proszę jak hydry łby im poodrastały i złorzeczą na ludzi co nie wstydzili się i jeszcze zagłosowali na PANA DUDĘ.\
Dość już zawieruchy droga komuno narobiłaś

P.s. a słoma z butów nigdy nie wyłazi, choćbyś nie wiem jak szkoluna była, to jedno, a drugie gdybyś egzaminów za jajka nie zdawała, wiedziałabyś, że ludziom z wyższym wykształceniem nie wypada obrażać innych ludzi, którzy mają odmienne zdanie od ciebie, także do książki zatem karolciu. I trzymaj fason kiej,żeś wyśkoluna!!!!

myślicie, że się spełni? ?? nikt ci nie da tyle co Duda obieca :-D; 25 maja 2015, 23:01


 Z kronikarskiego obowiązku przypomnę co nam obywatelom Pan Duda obiecał:

- dołoży na każde dziecko 500zł od drugiego poczynając

- nie dopuści do zamknięcia ani jednej kopalni i nie zwolni żadnego górnika

- reaktywacja Stoczni w Szczecinie

- przywróci poprzednie widełki wieku emerytalnego zamiast 67/67

- (ubranka dla dzieci chce 0 stawki VAT) czyli zlikwiduje VAT8% (przepisy unii ubranka muszą mieć nałożoną najniższą stopę VAT w danym kraju)

- obniży VAT do 22%,

- da prace młodym i mieszkania socjalne na start jeśli założy rodzinę Program „Twoje mieszkanie”

- dźwignie pensje pielęgniarkom i w samej służbie zdrowia przynajmniej x2

- przewalutuje frankowiczów,

- zwiększy 3 krotnie kwotę wolna od podatku,

- podniesie renty i zwiększy emerytury,

- podniesie najniższą krajową do poziomu UE Polacy muszą godnie zarabiać,

- podwoi nakłady na polską naukę

- repolonizacja banków

- nowe opodatkowanie hipemarketów i banków

- lekarz i dentysta w każdej szkole

- darmowe przedszkola

- obniżenie CIT z 19 do 15% dla najmniejszych przedsiębiorstw zatrudniających min 3 osoby

- wycofanie się z pakietu klimatycznego

- stworzenie systemu obrony terytorialnej kraju z organizacji paramilitarnych

- likwidacja NFZ

- konstytucyjna ochrona lasów państwowych

- będę stał po stronie utrzymania polskiej waluty tak długo, jak to tylko konieczne, by Polacy mogli żyć godnie i bezpiecznie

- będę bronił polskiej ziemi przed wykupem

- będę aktywnie działał na rzecz odbudowy nowoczesnego polskiego przemysłu dającego Polakom miejsca pracy i godne wynagrodzenia

- wyrównanie dopłat bezpośrednich dla rolników

- polscy rolnicy powinni dostać należne im rekompensaty związane z embargiem rosyjskim

- zmian dotyczących tzw. ustaw śmieciowych.

- Odejście od kryterium zysku w służbie zdrowia

- NFZ powinna być zlikwidowana, pieniądze na ochronę zdrowia przekazać wojewodom

- informatyzacja ochrony zdrowia

- sieć szpitali zapewniające pacjentom bezpieczeństwo.

- wzrost liczby lekarzy i pielęgniarek

- prawo rodziców do decydowania o edukacji swoich dzieci

- likwidacja gimnazjów, przywrócenie 8- klasową szkołę podstawową i 4-letnie liceum

- likwidacja systemu testowego

- umacnianie polskiej kultury, instytucji jej służących

- promowania treści, które dają poczucie dumy z naszej wspólnoty

- zlikwidowanie dysproporcji pomiędzy klientami banków a tymi instytucjami

- opłaty za usługi bankowe na takich zasadach i wysokości jak w innych krajach UE

- Bankowy tytuł egzekucyjny, przekleństwo wielu polskich rodzin, musi być zlikwidowany

- Zwiększenie popytu poprzez podniesienie płac, wsparcie eksportu- program uruchomienia biliona 400 mld zł. na inwestycje, łącznie z funduszami europejskimi

- rozwój budownictwa mieszkaniowego

- Program reindustralizacji

- odbudowanie polskiego przemysłu

- wycofanie się z paktu klimatycznego

- instytucje naukowe muszą zostać odbiurokratyzowanie

- pałac prezydencki będzie miejscem, gdzie na neutralnym gruncie mogą spotkać się przedstawiciele różnych grup społecznych

- Będę Prezydentem, który nie unika trudnych sytuacji, który nie ucieka, jest arbitrem

polska gospodarka musi być oparta na wolności działalności gospodarczej, własności prywatnej oraz solidarności, dialogu i współpracy partnerów społecznych

- Powołanie Narodowej Rady Rozwoju

- Powołanie Rady Przedsiębiorczości

- sprawna i skuteczna dyplomacja

- stworzenie bezpieczeństwa energetycznego

@ zatrudniony na etacie (25 maja 2015, 20:34) ; 26 maja 2015, 08:28

a w życiu. Nie likwidować KRUS tylko ZUS I wszystkich na etetach przenieść do KRUS

gość z falistej tektury; 26 maja 2015, 10:03

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

do Ani i innych; 26 maja 2015, 12:36

Przez tyle lat pani wszystko wiedziała z uprzejmych mediów. Proszę napisać, czy pani zapoznała się z aferami PO przez tyle lat?. Toż to PO zagarnęła media i pomimo że rządzi tyle lat atakuje opozycję. Za wszystkie afery zamiatane pod dywan wini się PIS. Jak można to przyjmować ot tak sobie bo nie chce się widzieć jak nasz kraj jest niszczony przez dwie kadencje. Jak pani zapozna się z tym o czym piszę to porozmawiamy. Mam wrażenie, że na ten temat nie ma pani wiedzy.

emeryt; 26 maja 2015, 20:17

PIS czy PO to to samo .Nie Kukiz tylko nawa siła która się objawiła powinna już działać. Nie uda się-niestety i wygra PIS tak jak teraz kandydat PIS-u.Ten elektorat nie odpuści , jest stabilny i zmotywowany. Każde nowe ugrupowanie to osłabienie PO i wszystko jasne.Koniec spekulacji.Pożyjemy-zobaczymy.

wyzwanie...? śmieszne ;); 26 maja 2015, 23:26

A może tak spotkamy się face to face i ocenimy kto posiada większą wiedzę polityczno- historyczno- gospodarczą z ostatnich 25 lat? Zapraszam...
Nie chodzi tu o "boksowanie"ani udowadnianie... Doświadczenie życiowe, zdobyta praktyka, wychowanie, obecna praca, wiedza upoważnia mnie do edukowania. Proszę się nie kompromitować.

bułeczka; 26 maja 2015, 23:47

Mam nieodparte wrażenie ze te durne komentarze w obronie PISU pochodzą od Cezarego J. I Pani Tereni z tejże partii... Kochani. Nie ma co się obrażać.

do bułeczki; 27 maja 2015, 12:03

Znowu jakieś insynuacje i przypisywanie komentarzy osobom z PIS-u. Nie należę do żadnej partii, ale nie zgadzam się z takimi atakami na ludzi, którzy chcą zrobić coś dla Polski. Jeżeli nie zgadza się pani z opiniami, z tymi komentarzami to proszę napisać dlaczego i uzasadnić swoją sugestię. Bo jak widać Ci, którzy krytykują, nie podają konkretnych zastrzeżeń, tylko krytykują bo tak trzeba. Wstyd mi za tak nieuczciwe podejście. Pozdrawiam.

HouK; 27 maja 2015, 16:22

Do Karolcia:
Statystycznie to ja i mój pies mamy po 3 nogi ...

Proszę dokładniej się wczytać w te statystyki. Dowie się pani, że na Dude głosowało również 60% ludzi w wieku 18-29 lat. A jak pani zajrzy w wyniki z komisji w domach studenckich gdzie sami studenci głosowali to można szok przeżyć, bo w większości 70-80 % było na Dudę...

przeciwnik-POPiS-u; 28 maja 2015, 00:07

Na pana Dudę głosowali ci którzy czegoś od państwa potrzebują np. studenci ( bezpłatna nauka), emeryci (emerytury, opieka zdrowotna), frankowicze, rolnicy( KRUS-owcy). Natomiast wśród elektoratu który chce w spokoju pracować i zarabiać na siebie wygrał pan Komorowski. Obiektywnie patrząc wyborcy Dudy to ludzie, którzy chcą od państwa jak najwięcej dostać, natomiast wyborcy Komorowskiego chcą jak najmniej państwu oddać. Opcja roszczeniowa wygrała i cała tajemnica wygranej p. Dudy. Notabene żaden z kandydatów prezydentem zostać nie powinien

do przeciwnika - POPIS-u; 28 maja 2015, 10:36

To o czym pan/pani pisze jest nie na miejscu. Przypomnę kto podzielił Polaków od 2007 roku z kontynuacją p. Komorowskiego od 2010 r. Pan ma pracę i w spokoju pan pracuje, a czy inni to mają? Zwalniani z pracy, ustawieni znajomi, kto jest zatrudniony nawet w naszym Grójcu? Nie uwzględnia się fachowości tylko znajomi, pociotki i całe rodziny. I tak wygląda rzeczywistość, kto jest przeciwko nam to niech sam sobie radzi. Nie liczy się wykształcenie, umiejętności tylko czyszczenie z tzw. moherów. Czy nie chodzi o to żeby nie patrzyli władzy na ręce? Ale jest powiedzenie " kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada". Proszę powiedzieć czy nie lepiej roszczenia dać Polakom a nie władzy, która dzieli pieniądze między sobą. 11 milionów przydzielonych na ustępującą kancelarię prezydenta?. Milionowe odprawy dla ministrów? Ustawiane przetargi? itp. Pieniądze są tylko państwo daje sobie.

iks; 28 maja 2015, 11:08

Kłamstwo na kłamstwie. W Grójcu zatrudnia się wszystkich tylko nie zwolenników PiS-u? Tak mogą myśleć tylko nieudacznicy, których zwolniono z pracy za nieudolność a teraz dorabiają do tego ideologię że są niszczeni przez system już przebierają nóżkami na myśl o nowych posadkach. O ile wiem to pan szef PiS pan Pruś mimo iż był zamieszany w kupowanie głosów w poprzednich wyborach nadal pracuje w gminie podobnie jak inny działacz tej partii przez wiele lat G.Rejer. Wiele innych ważnych posad zajmują zwolennicy PiS-u (OPS) i nikt ich nie ruguje

do iks; 28 maja 2015, 11:57

Chyba pan nie wie o czym pan pisze. Przypomnę, że osoby o których jest mowa nie startowały z list PIS-u. Nie dziwi pana dlaczego, bo to jest zastanawiające. Być może szantaż, być może walka o miejsca pracy itp. Jeszcze jedno p. Grzegorz Rejer nigdy nie był członkiem PIS-u. I kto tu kłamie.

emeryt; 30 maja 2015, 15:42

Szkoda zdrowia na czytanie komentarzy. Ciągle PO albo PIS. Dziecinada - jak w piaskownicy. Popieram stwierdzenie że nie powinien być prezydentem nikt z tych partii.Do rządu tez powinni wejść nowi ludzie byśmy nie musieli oglądać więcej POPIS-u.

do emeryt; 30 maja 2015, 21:08

Niech pan nie czyta i niech pan nie pisze- słusznie. Widać, słychać i czuć kto to jest emeryt. Pytam pana o konkrety. Bo pan pisze jak rozżalony lewicowiec, który nie wie co będzie z z tą opcją. Pretensje może pan kierować do PO, gdyż to ona chwyta się każdego i łapie z lewa i prawa. Bo szczerze mówiąc po tych aferach rządzących PO i PSL mieliby po parę punktów procentowych. Ktoś musi ponieść klęskę i przykro, że to będzie SLD.

eee meryt; 2 czerwca 2015, 20:51

Podziwiam zwolenników PIS-u. Współczuję jeśli SLD teraz poniosło klęskę.Dla mnie dawno przestało się liczyć i się cieszę.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Czas na Słomczyn! W weekend Driftingowe Mistrzostwa Polski Tor Słomczyn kojarzy się fanom sportu motorowego przede...
Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu, w...
Rozbój w Grójcu! Kopał, zabrał telefon oraz pieniądze Na trzy miesiące do aresztu trafił 36-latek zatrzymany...
Intensywne prace drogowe w gminie Grójec, czyli odpowiedź na potrzeby mieszkańców Gmina Grójec, w odpowiedzi na rosnące potrzeby swoich...
Sklepowy rabuś wpadł na gorącym uczynku. Zatrzymał go policjant po służbie O tym, że policjantem jest się nawet po godzinach służby, m...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.