Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Dwa hity w weekend

16 października 2015; 11:25

Grojec24.net

4 komentarze

TKKF Grójec (fot. Mateusz Adamski)

Mazowsze w meczu na szczycie radomskiej ligi okręgowej podejmie w sobotę Skaryszewiankę Skaryszew. W niedzielę TKKF pojedzie na mecz jesieni w A-klasie do Radomia, gdzie zmierzy się z bezpośrednim konkurentem do awansu.

News will be here

Żółto-niebiescy wygrali ostatnie trzy mecze, i są na wysokiej czwartej pozycji w tabeli. W sobotę czeka ich arcytrudne zadanie. Na Laskową przyjedzie pretendująca do awansu Skaryszewianka Skaryszew (godz. 15.00).

Nastroje w grójeckiej drużynie przed meczem są bojowe. Niestety, w tygodniu kilku zawodników zmagało się z drobnymi urazami, i do pierwszego gwizdka trener Konrad Główka nie będzie pewny kogo będzie miał do dyspozycji.

Jeszcze trudniejsze zadanie przed piłkarzami TKKF. Jesienią podopieczni Mariusza Kotańskiego wygrali wszystkie mecze, ale w niedzielę w Radomiu (o godz. 15.00) czeka ich bodaj najtrudniejsze zadanie w tym sezonie, czyli pojedynek z rewelacyjnym beniaminkiem Sokołem Sokolniki.

Szkoleniowiec grójczan będzie miał do dyspozycji praktycznie wszystkich swoich zawodników. Pod znakiem zapytania stoi jedynie występ Błociszewskiego, którego tego dnia mogą zatrzymać obowiązki szkolne.

Piłkarze TKKF zapowiadają, iż w Radomiu interesować będzie ich tylko komplet punktów, który pozbawi pozostałych rywali złudzeń o awansie.

Pogrążona w żałobie po śmierci legendy klubu – Przemysława Borkowskiego – KS Lesznowola zagra w niedzielę na wyjeździe z Cechem Piekarzy Radom (godz. 15.00).

mat

TAGI:

Komentarze (4):

Sokol; 16 października 2015, 13:23

Sniło mi się, że ogórki z sokolników mokrych przegrają 3:1 i tak ma być ;p

nick; 16 października 2015, 14:22

Ten sen to nic dobrego nie wróży bo sny najczęściej spełniają się, ale odwrotnie

miejscowy; 17 października 2015, 11:47

ale kultura w GROJCU jeszcze nie dojechali na mecz,a już ubliża gospodarzą spotkania

tutejszy; 17 października 2015, 15:26

Nie wydaje mi się, że słowo "ogórki" jest obraźliwe. W ten sposób mieszkańcy większych miejscowości okręslają tych z mniejszych. Na przykład w Radomiu mają prawo powiedzieć - przyjechały ogórki z Grójca, a w Warszawie tak o tych z Radomia.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.