Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Działania grójeckiej Policji ze Strażą Rybacką i problemy wędkarzy z czystością

15 września 2023; 07:37

Informacja prasowa

1 komentarz

Fot. KPP w Grójcu Fot. KPP w Grójcu

Dzielnicowi z Grójca i Pniew wraz z członkami Społecznej Straży Rybackiej kolejny raz skontrolowali cieki i akweny wodne w celu zapewnienia przestrzegania przepisów Ustawy o rybactwie śródlądowym i porządku w obrębach zbiorników wodnych. Wspólne działania miały na celu przede wszystkim dbałość o czystość w obrębie miejsc wędkarskich i respektowanie przepisów prawa w zakresie wędkowania.

News will be here

W minioną niedzielę sierż. szt. Karina Jarzębska i asp. Rafał Michalak w ramach współpracy wraz z członkami Społecznej Straży Rybackiej skontrolowali zalew w Głuchowie i Osieczku. To kolejne wspólne patrole dzielnicowych.

Podczas działań sprawdzano prawidłowość dokonywania połowu ryb zgodnie z ustawą o rybactwie śródlądowym oraz przepisów wydanych na jej podstawie. Dodatkowo weryfikowano przestrzeganie czystości przez wędkarzy w obrębie stanowisk wędkarskich. W trakcie patrolu mundurowi ujawnili wykroczenia związane z zaśmiecaniem, za co zastosowali pouczenia.

Policjanci przypominają, że osoby łowiące ryby powinny posiadać kartę wędkarską oraz zezwolenie Polskiego Związku Wędkarskiego. Należy pamiętać również o obowiązku przestrzegania przepisów w zakresie okresu ochronnego ryb.

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (1):

obywatelski; 19 września 2023, 15:23

Proponuję w okolicach mostów przy drogach itp. skontrolować cieki wodne, rzeki. Można tam znaleźć zażywające kąpieli...znaki drogowe.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

ITD: kierował bez uprawnień niesprawną wywrotką Kierowca wywrotki i zarazem przedsiębiorca nie posiadał waż...
Trafią na 3 miesiące do aresztu za pobicie i uszkodzenie ciała Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie dwaj sprawcy, któ...
Kierowca zapomniał o wyroku sądu. Czekają go surowe konsekwencje Surowe konsekwencje czekają kierującego, który najwyraźniej...
Gdzie zamówić fronty do szafek? Wybór odpowiednich elementów do kuchni czy łazienki ma...
Na tę wiadomość kierowcy czekali wiele lat! Rusza budowa ronda w Żdżarach Już wkrótce, ruszy długo oczekiwana przebudowa skrzyżowania...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.