Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Dzięki telefonicznej informacji policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę

9 lutego 2021; 11:08

Informacja prasowa

0 komentarzy

Policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwego kierującego, który miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. Zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy było możliwe dzięki telefonicznej informacji przekazanej do dyżurnego Komendy Policji.

News will be here

Przed godz. 21.00 w sobotę dyżurny grójeckiej komendy, został telefonicznie powiadomiony, o samochodzie audi, którego kierujący porusza się w taki sposób, iż zgłaszający przypuszczał że jest on nietrzeźwy. Osobówka miała pojechać w kierunku Mogielnicy. We wskazane miejsce udali się policjanci, którzy zatrzymali 29-letniego mieszkańca powiatu grójeckiego. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący audi ma ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Wkrótce mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

Kolejny raz do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy doszło dzięki informacji przekazanej telefonicznie grójeckim policjantom. Zapewne, taki sposób uniemożliwienia nietrzeźwemu kierowcy jazdy zapobiegł kolejnej tragedii na drodze. Przypominamy, że każdy nietrzerźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Dziękujemy za godną naśladowania postawę.

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Grójec miasto szpiegów Podejrzany o szpiegostwo były już sędzia Tomasz Szmydt...
Liga okręgowa: Mazowsze Grójec – Wulkan Zakrzew 1:1 Podopieczni Jerzego Engela jr niespodziewanie tylko...
Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.