Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Dzielnicowi włączyli się w pomoc dla potrzebujących rodzin

24 grudnia 2020; 10:48

Informacja prasowa

0 komentarzy

Fot. KPP w Grójcu Fot. KPP w Grójcu

Policjanci z Grójca włączyli się w organizowaną przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pniewach akcję „Świąteczna Paczka”. Mundurowi zorganizowali dary oraz pomogli w przygotowaniu paczek dla potrzebujących rodzin. Przed świętami wspólnie m. in. z Wójtem Gminy Pniewy dostarczyli paczki osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej.

News will be here

Dzielnicowi mł. asp. Piotr Tomczak i sierż. Paulina Mazur włączyli się w organizowaną na terenie gminy Pniewy pomoc w ramach akcji "Swiąteczna Paczka" ... otwórz serce i zostań Świętym Mikołajem. Pomoc polegała na przekazaniu na powyższy cel materiałów profilaktycznych, słodyczy oraz maskotek. Następnie policjanci pomogli pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Urzędu Gminy w Pniewach w przygotowaniu paczek z najbardziej potrzebnymi rzeczami i ich dostarczeniu rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej.

Przed Wigilią policjanci wspólnie z Wójtem Gminy Pniewy Ireneuszem Szymczakiem, pracownikami urzędu i opieki społecznej oraz wolontariuszami dostarczyli paczki do 45 rodzin. Jesteśmy głęboko przekonani, że takie działania i ofiarność darczyńców sprawiły, że te Święta Bożego Narodzenia będą dla społęczności z terenu Gminy Pniewy oraz mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Tomczycach, „szczęśliwe i godne, nie głodne oraz będą iskierką nadziei, na lepszy nadchodzący rok”.

Fakt udzielenia pomocy człowiekowi doświadczonemu przez los daje wiele radości i poczucia dumy z dobrze wykonanego zadania. Natomiast wdzięczność i uśmiech na twarzach obdarowanych osób jest nagrodą za trud włożony w przeprowadzenie zbiórki.

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.