W sobotę grójeccy dzielnicowi zatrzymali 45-latka, poszukiwanego na podstawie 4 nakazów doprowadzenia, wydanych przez sądy. Mężczyzna trafi do aresztu na 2 lata.
Policjanci z Grójca prowadzili poszukiwania za mężczyzną, za którym sąd wydał aż 4 nakazy doprowadzenia do aresztu, celem odbycia kary pozbawienia wolności.
45-latek unikał kontaktu z policją. Dzielnicowi dzięki sprawnie przeprowadzonym czynnościom i dobremu rozpoznaniu w terenie ustalili, gdzie przebywa mieszkaniec Grójca i zatrzymali go w sobotnie popołudnie. Mężczyzna trafił do aresztu, gdzie spędzi łącznie 722 dni.
nadkom. Agnieszka Wojcik













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
3 dni temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
3 dni temu
Ogłoszenia