Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Dzielnicowy na sesji Rady Miejskiej

29 marca 2018; 12:39

Informacja prasowa

0 komentarzy

Wychodząc naprzeciw potrzebom społeczeństwa, służby dzielnicowych stale współpracują z przedstawicielami samorządów i instytucji społecznych działających na terenie miast i gmin powiatu grójeckiego. W marcu w Nowym Mieście nad Pilicą dzielnicowy posterunku uczestniczył w sesji Rady Miejskiej.

News will be here

Dzielnicowy Posterunku Policji w Nowym Mieście nad Pilicą asp. sztab. Wojciech Orzeszek spotkał się z radnymi w sali Urzędu Gminy w Nowym Mieście n/P. Sesja Rady Miejskiej była szczególną okazją do bezpośredniej wymiany informacji na temat zagrożeń i problemów w środowisku lokalnym. Funkcjonariusz przypomniał wszystkim obecnym o różnych możliwościach kontaktu z Policją, nie tylko osobistego ale również o funkcjonujących narzędziach dostępnych w sieci oraz na urządzeniach mobilnych, takich jak Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacja „Moja Komenda”.

Służby dzielnicowych cyklicznie uczestniczą w różnego rodzaju spotkaniach z przedstawicielami władz samorządowych lub innych instytucji działających na rzecz społeczności lokalnych, aby omówić bieżące sprawy oraz występujące na danym terenie problemy. Współpraca ta przynosi wymierne efekty, wpływa na podnoszenie się poziomu bezpieczeństwa oraz pomaga w unikaniu potencjalnych zagrożeń. Aby ten kontakt był jak najlepszy dzielnicowi spotykają się z obywatelami nie tylko w jednostkach Policji, ale również w punktach konsultacyjnych. Są to miejsca, w których każdy może porozmawiać z dzielnicowym swojego rejonu, zgłosić problem bądź uzyskać poradę bez potrzeby odwiedzania jednostki Policji. Wykazy wszystkich punktów konsultacyjnych funkcjonujących na terenie powiatu dostępne są na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Grójcu w zakładce TWÓJ DZIELNICOWY.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...
Będzie transmisja meczów EURO 2024 w grójeckim kinie! Wspólne kibicowanie i mecz na dużym ekranie, czyli...
Opinie o kuchniach z Agaty: przewodnik po najnowszych trendach i funkcjonalnościach Kojarzące się ze stylem retro ryflowane fronty i niebanalne...
Dzień Dziecka na Osiedlu Ilona w Grójcu Osiedlowy Dzień Dziecka to świetna okazja do wspólnej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.