Dzielnicowy zorganizował pomoc potrzebującej rodzinie

22 grudnia 2021; 11:13

Informacja prasowa

0 komentarzy

Dzielnicowy w Pniewach swój rejon służbowy zna od kilku lat. Dzięki dobremu rozpoznaniu w trakcie wykonywania codziennych zadań natrafił na rodzinę potrzebującą wsparcia. Zaproponował więc pomoc.
Mł. asp. Piotr Tomczak w Policji służy od ponad 10 lat. Od 6 lat pełni obowiązki na stanowisku dzielnicowego. Jego rejon obejmuje teren gminy Pniewy. Dzielnicowy podczas obchodu realizuje zadania poznając m. in. potrzeby i problemy jego mieszkańców.
W trakcie jednej z wizyt natrafił na rodzinę potrzebującą wsparcia. Wyszedł z inicjatywą pomocy. Zebrał najpotrzebniejsze im rzeczy, spakował i wczoraj wrócił do rodziny z ponowną wizytą, przekazał im symboliczną pomoc w postaci odzieży, zabawek i słodyczy, które przekazali funkcjonariusze z grójeckiej komendy. Dwie małe dziewczynki zostały obdarowane przez "niebieskiego " Mikołaja, w tak ważnym dla najmłodszych przedświątecznym czasie.
Życzliwość, otwartość na drugiego człowieka i chęć niesienia pomocy to cechy, którymi kieruje się policjant. To nie pierwsza taka inicjatywa organizowana przez dzielnicowego z Pniew.
Autor: nadkom. Agnieszka Wójcik
Napisz komentarz:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Przeczytaj również





Komentarze (0):
Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!