Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Dzień Dziecka świętujemy w Dekadzie

1 czerwca 2021; 13:47

Informacja prasowa

0 komentarzy

Dzień Dziecka to świetna okazja do wspólnej zabawy. Centrum handlowe Dekada Grójec przygotowało z tej okazji mnóstwo atrakcji dla całej rodziny.

News will be here

Każde dziecko uwielbia być rozpieszczane, szczególnie w Dniu Dziecka, a po miesiącach spędzonych w domu, beztroski czas i zabawa na świeżym powietrzu to najlepszy prezent dla wszystkich maluchów.

Dekada Grójec zaprasza na rodzinne świętowanie w dniu 4 czerwca do przestrzeni otwartej przed centrum handlowym. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych a nad bezpieczeństwem i dobrą zabawą czuwać będą doświadczeni animatorzy, którzy sprostają wszystkim wymaganiom najmłodszych.

Wśród zaplanowanych atrakcji znajdą się ulubione gry i zabawy dzieci na oceanicznym dmuchanym placu zabaw, małpi gaj i wielka zjeżdżalnia Żyrafa. Na wszystkie dzieciaki czeka również kolorowa wata cukrowa, a na rodziców promocje przygotowane przez sklepy w centrum.

 Dzień dziecka w Dekadzie Grójec rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa do późnego popołudnia.

-  4 czerwca każde dziecko wyjdzie z centrum handlowego Dekada uśmiechnięte. Celebrując święto najmłodszych, będziemy pamiętać nie tylko o świetnej zabawie, ale też bezpieczeństwie wszystkich uczestników wydarzenia. Nad dziećmi przez cały czas czuwać będą opiekunowie i animatorzy a całe wydarzenie odbędzie się na świeżym powietrzu na rozległym terenie przed naszym centrum.  Zapraszam wszystkich, małych i dużych, do świętowania Dnia Dziecka w naszych centrach handlowych. Liczne atrakcje z pewnością zagwarantują maluchom mnóstwo radości, a ich rodzicom i opiekunom nie mniej udane zakupy – mówi Michał Belta, dyrektor Centrum Handlowego Dekada w Grójcu.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Włamał się i ukradł zaparkowany na podwórku samochód Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 40-...
Czy przechowywanie żywności w lodówce jest bezpieczne? Przechowywanie żywności w lodówce jest praktyką powszechnie...
Remonty czterech dróg w gminie Grójec zakończone! Wiosna jeszcze trwa, a my już zakończyliśmy remonty...
Prezydent Aleksander Kwaśniewski przyjedzie do Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zaprasza na...
Łączność w Twoim kasku motocyklowym: jak znaleźć idealnego towarzysza drogi? Łączność jest bardzo istotna dla motocyklisty. Dzięki niej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.