Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Dzień otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Grójcu

27 marca 2019; 09:20

Informacja prasowa

0 komentarzy

W dniu 21 marca 2019r. w godz. 9 – 15 po raz kolejny został zorganizowany w szkole Dzień Otwarty. Była to wspaniała okazja dla licznie przybyłych uczniów klas ósmych szkół podstawowych, trzecich gimnazjów i ich rodziców, by poznać placówkę oraz jej ofertę edukacyjną.

News will be here

Gimnazjaliści i ośmioklasiści  zostali powitani i oprowadzeni po szkole przez uczniów naszej szkoły. Odwiedzający spotkali się z dyrekcją Szkoły, kadrą pedagogiczną, starszymi koleżankami i kolegami. Mogli zwiedzić szkołę oraz wziąć udział w dniu języków obcych i lekcjach otwartych.

Oferta edukacyjna ZSP w Grójcu obejmuje obecnie kształcenie w trzech typach szkół:

liceum ogólnokształcące:

- z innowacją wojskową

- z innowacją turystyczną

technikum:

- technik informatyk,

- technik mechanik,

- technik handlowiec,

- technik ekonomista, 

- technik spedytor,

- technik programista (NOWOŚĆ)

- technik klimatyzacji i chłodnictwa (NOWOŚĆ)

branżowa szkoła I stopnia kształcąca w zawodach: Mechanik pojazdów samochodowych, Sprzedawca, Kucharz, Operator urządzeń przemysłu chemicznego, Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, Malarz – tapeciarz, Lakiernik, Kominiarz, Fryzjer, Murarz – tynkarz, Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, Blacharz samochodowy, Ślusarz, Mechanik – operator pojazdów i maszyn rolniczych, Elektryk, Elektromechanik pojazdów samochodowych, Elektromechanik, Cukiernik, Piekarz, Stolarz.

Odwiedzający zapoznali się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020. Podczas zwiedzania szkoły mogli zobaczyć nowoczesną  bazą dydaktyczną (3 pracownie komputerowe, 2 pracownie mechaniczne jedna z wyposażeniem komputerowym, 3 pracownie ekonomiczno-informatyczne z pełnym wyposażeniem biurowym),  prace przygotowane przez uczniów, porozmawiać z nauczycielami i uczniami naszej szkoły.

Gimnazjaliści mogli także usłyszeć o możliwościach rozwijania własnych zainteresowań i pasji, a także o sukcesach starszych kolegów w różnego rodzaju konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych. Przekonać się o przyjaznej atmosferze, jaka panuje w szkole. Gimnazjalistom i ośmioklasistom podobała się oferta naszej szkoły. Zdaniem większości - ZSP jest szkołą z "klimatem". Było wiele osób, które poważnie interesowały się nauką w naszej szkole i mamy nadzieję, że z wieloma spotkamy się w następnym roku szkolnym.

Zapraszamy i czekamy na Was w nowym roku szkolnym!!!

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

ITD: kierował bez uprawnień niesprawną wywrotką Kierowca wywrotki i zarazem przedsiębiorca nie posiadał waż...
Trafią na 3 miesiące do aresztu za pobicie i uszkodzenie ciała Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie dwaj sprawcy, któ...
Kierowca zapomniał o wyroku sądu. Czekają go surowe konsekwencje Surowe konsekwencje czekają kierującego, który najwyraźniej...
Gdzie zamówić fronty do szafek? Wybór odpowiednich elementów do kuchni czy łazienki ma...
Na tę wiadomość kierowcy czekali wiele lat! Rusza budowa ronda w Żdżarach Już wkrótce, ruszy długo oczekiwana przebudowa skrzyżowania...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.