Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Efekt domina pod szkołą nr 2 w Grójcu. Zderzyły się trzy samochody

23 stycznia 2023; 09:18

Grojec24.net

2 komentarze

W poniedziałek tuż po godzinie 8.00 na ul. Polnej przy budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych.

News will be here

Pojazd marki bmw uderzył w mazdę, a ta w kolejny pojazd marki volkswagen. Jak przekazała nam rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Grójcu, nadkom. Agnieszka Wójcik, w samochodach znajdowały się tylko osoby dorosłe, które zdążyły wcześniej odprowadzić swoje dzieci do szkoły.

Kierująca mazdą trafiła do szpitala bez obrażeń zagrażających życiu.

Na miejscu nie ma już utrudnień w ruchu.

- Przyczyny tego zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone przez grójeckich policjantów - informuje nadkom. Agnieszka Wójcik.

TAGI:

Komentarze (2):

obywatelski; 23 stycznia 2023, 18:05

A wczoraj podobno była jakaś stłuczka w M-cy. Sprawca czmychnął, może się przeraził - niedziela, Kościół, ludzie, może po spożyciu był. Ale to miasto kamer, to no problem. Auta przejeżdżające też miewają rejestratory, a może gdzieś wcześniej w sklepie robili zakupy - cctv.
Gdyby pomimo w/w nie udało się ustalić ludzików, to: ślady pamięciowe poszkodowanego, ew. świadków, mikroślady - np. lakier, może anonimowi świadkowie się zgłoszą, okoliczne dalsze monitoringi, warsztaty samochodowe, dziuple, sklepy, szrot z częściami niezbędnymi do naprawy, smartfony - BTS.

Dopiero pisali tutaj ...; 23 stycznia 2023, 21:44

A dopiero pisane tu było że ogólnie jest problem z samochodami przy szkole numer 2.Teraz zderzyli się na drodze,dalej dyrektor i władze Grójca czekają aż przygniecie ktoś dziecko , ponieważ ludzie ignorują zakaz wjazdu na teren szkoły.Wjezdżają dzieciom pod nogi ,nikt nie patrzy ,mało tego , nauczyciele którzy mogą tam wjeżdżać też mogliby zdjąć nogę z gazu.Obserwuję co się tam wyprawia, chyba trzeba gdzieś wyżej sprawę opisać.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.