Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

EKONOMICZNE TALENTY tylko w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Jasieńcu!!!

18 czerwca 2017; 19:57

Informacja prasowa

0 komentarzy

W poniedziałek, 12 czerwca 2017r, w siedzibie Banku Polskiej Spółdzielczości w Warszawie wręczono  nagrody zwycięzcom etapu krajowego konkursu w Programie TalentowiSKO.

News will be here

W uroczystości wzięło udział około 130 gości. Damian Piwowarski- reprezentant laureatów etapu regionalnego z naszej szkoły przybył na tę uroczystość w towarzystwie Pani Anny Góreckiej oraz  przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Jasieńcu w osobach: Pana Prezesa  Dariusz Dylickiego oraz Pani Anety Lutek.

Gospodarzem spotkania był Pan Zdzisław Kupczyk, Prezes Zarządu Banku Polskiej Spółdzielczości. Do siedziby Banku BPS przybyli także reprezentanci instytucji, którzy wspierają program TalentowiSKO. Fundację Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej reprezentowała Pani Anita Strzebońska, Członek Zarządu; Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Pani Grażyna Kalińska; Krajowy Związek Banków Spółdzielczych Pani Prezes Krystyna Majerczyk-Żabówka; Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej Pan Stanisław Jastrzębski; Szkołę Główną Handlową Profesor Stanisław Kasiewicz.

Pan Zdzisław Kubczyk złożył gratuluje dzieciom i młodzieży poszczególnych szkół. Podziękował także nauczycielom– pasjonatom ekonomii, którzy zaangażowali się w zadania konkursowe i programowe.

Kulminacyjnym punktem spotkania było wręczenie czeków i pamiątkowych dyplomów dla laureatów etapu krajowego. Pomysł na własny biznes w ramach „Inkubatora szkolnych biznesów” opracowany przez uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Jasieńcu: Damiana Piwowarskiego, Radosława Traczyka i Piotra Szulczyka otrzymał II miejsce w kraju. Laureaci otrzymali czek na kwotę 4000zł. Laureaci na szczeblu krajowym wcześniej także otrzymali nagrodę pieniężną w wysokości 2000zł jako zdobywcy I miejsca w regionie mazowieckim. Radość i duma z osiągniętego sukcesu  oraz niezwykłe emocje towarzyszące tej uroczystości na trwałe zapadną w pamięci naszych finalistów.

Po rozdaniu nagród na uczestników spotkania czekał poczęstunek. Dodatkową atrakcją dla wszystkich dzieci, opiekunów i przedstawicieli Banków Spółdzielczych, którzy przybyli na uroczystość była wizyta na PGE Narodowym i wycieczka trasą „Piłkarskie emocje”.

Ekonomiczne talenty w ZSP Jasieniec rosną jak grzyby po deszczu. Zapraszamy gimnazjalistów zainteresowanych gospodarką narodową, ekonomią, prawem pracy, ubezpieczeniami społecznymi słowem  przyszłych bizneswoman i  biznesmanów do zdobywania wiedzy i umiejętności w naszej szkole. Potrafimy rozwijać talenty ekonomiczne co potwierdzają liczne nagrody w olimpiadach i konkursach  oraz zdobyte indeksy na wyższe uczelnie.

Anna Górecka, nauczyciel przedmiotów ekonomicznych i informatycznych ZSP Jasieniec

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rozpoczyna się remont DK7 od Sękocina Starego do Rembertowa Rozpoczyna się ostatni etap realizacji S7 Lesznowola –...
Grójecki policjant na podium Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie Grójecki dochodzeniowiec asp. szt. Paweł Jaroszyński zajął...
Amator cudzej borówki z Mogielnicy. Grozi mu teraz 5 lat odsiadki Z plantacji w gminie Promna skradziono krzewy borówki...
Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.