Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

E-sportowe emocje w Polsce. Bukmacher STS sponsorem transmisji

16 czerwca 2019; 07:26

Materiał partnera

Największy polski bukmacher – STS - sponsorem polskiej transmisji eliminacji do EU Minor i StarLadder Major Berlin 2019.

News will be here

Transmisja EU Minor i StarLadder Major Berlin 2019 dostępna w Polsce! Jej sponsorem został największy polski bukmacher - STS.

Kibice w Polsce będą mieli okazję obejrzeć wielkie e-sportowe zawody. Sponsorem polskiej transmisji EU Minor oraz StarLadder Major Berlin został bukmacher STS. Największy bukmacher w Polsce zapewni fanom możliwość podziwiania graczy podczas wszystkich czterech największych turniejów Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) oraz finałów - czyli jednego z największych międzynarodowych turniejów. Nasz kraj w europejskich kwalifikacjach zamkniętych do Minora (od 10 do 12 czerwca) reprezentowali zawodnicy Virtus.pro, jednak w turnieju głównym nie wystąpią.

Miejscem rozgrywania turnieju StarLadder Major 2019 jest Berlin i mieszcząca się w nim imponująca Mercedes-Benz Arena. Na co dzień obiekt, który może pomieścić 17 000 widzów, służy drużynie hokejowej Eisbären Berlin oraz drużynie koszykarskiej ALBA Berlin. W dniach od 23 sierpnia do 8 września będzie jednak stolicą zmagań e-sportowych. Już teraz wiadomo, że zobaczymy w nich przynajmniej jednego Polaka. Będzie nim Filip Neo Kubski, który jest zawodnikiem drużyny FaZe Clan.

Niestety, grono naszych rodaków nie zostanie powiększone. O awans do turnieju finałowego w eliminacjach walczył wspomniany już team Virtus.pro. Niestety, po porażce 0:2 z niemiecką drużyną BIG stracił szanse na awans.

Następnym etapem, który prowadzi do berlińskiego Majora są turnieje rangi Minor, czyli EU i NA Minor StarLadder 2019 oraz CIS i ASIA Minor StarLadder 2019. Zawody odbędą się kolejno w terminach 17-21 lipca i 24-28 lipca.

Kibice z pewnością zastanawiają się, gdzie będą mogli obejrzeć rozgrywki. Polska transmisja live obejmująca mecze w ramach eliminacji do EU Minor, wszystkich Minorów i samego Majora, której sponsorem jest STS, będzie prezentowana na  kanale https://www.twitch.tv/izakooo.

Bukmacher STS od dawna wspiera świat e-sportu. Sponsoring polskiej transmisji czterech cyklów rozgrywek w ramach turniejów Minora, kwalifikacji oraz zawodów finałowych StarLadder, to niejako kontynuacja wcześniejszych poczynań największego polskiego bukmachera. STS (więcej o firmie) jest także sponsorem Damiana Nervariena Ziai. To jeden z najpopularniejszych polskich influencerów sceny League of Legends. To pierwsza tego typu sytuacja, kiedy bukmacher zaangażował się w działania promocyjne skierowane do fanów społeczności tej gry, opracowanej przez firmę Riot Games. STS w minionych sezonach udzielał także wsparcia Polskiej Lidze Esportowej, która uchodzi za jedną z najważniejszych rozgrywek CS:GO w kraju oraz drużynie Izako Boars. Nie można zapomnieć również o sponsoringu dla AGO Esports oraz czołowego zawodnika grającego w drużynie X-KOM, Pawła Innocenta Mocka. Kibice z pewnością pamiętają również, że STS był oficjalnym sponsorem finałowych rozgrywek CS:GO podczas najdłużej działającego i najbardziej prestiżowego polskiego cyklu rozgrywek esportowych - ESL Mistrzostw Polski.

Warto podkreślić, że gracze e-sportowi potrafią także angażować się w akcje charytatywne. Jedną z nich była chociażby inicjatywa dobroczynnego meczu pomiędzy najlepszymi polskimi drużynami CS:GO. A kobiecy turniej lanowy głosami kibiców wygrał zorganizowany w grudniu 2018 roku specjalny plebiscyt. Oba te wydarzenia również sponsorował STS.

Według Mateusza Juroszka, prezesa STS, e-sport należy do najbardziej perspektywicznych segmentów działalności prowadzonej przez niego firmy. Już teraz zalicza się do czołówki najpopularniejszych dyscyplin wśród graczy STS. To skłania bukmachera do coraz większego zaangażowania w sponsoring ważnych i ciekawych wydarzeń dla fanów tej dyscypliny. - Dlatego jesteśmy obecni przy transmisji z turnieju rangi Major, prowadzących do niego Minorów i w ich europejskiej fazie eliminacji - dodaje Juroszek.

Bukmacher STS to legalny bukmacher w Polsce, który od wielu lat działa na polskim rynku, a także zaangażowany jest w sponsoring, przede wszystkim polskich klubów piłkarskich. STS posiada polskie zezwolenie na działalność - należy pamiętać, że obstawianie w firmach które takiego zezwolenia nie posiadają jest zabronione i zagrożone wysoką karą finansową. Udział w zakładach brać mogą wyłącznie osoby pełnoletnie, co wynika m.in. z zagrożeń, jakie niesie ze sobą hazard – możliwości uzależnienia.

 

Najnowsze artykuły

Rozpoczyna się remont DK7 od Sękocina Starego do Rembertowa Rozpoczyna się ostatni etap realizacji S7 Lesznowola –...
Grójecki policjant na podium Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie Grójecki dochodzeniowiec asp. szt. Paweł Jaroszyński zajął...
Amator cudzej borówki z Mogielnicy. Grozi mu teraz 5 lat odsiadki Z plantacji w gminie Promna skradziono krzewy borówki...
Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.