Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Eurowybory: 56,4 proc. dla PiS w Powiecie Grójeckim

27 maja 2019; 06:54

Grojec24.net

57 komentarzy

W niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego w Powiecie Grójeckim zdecydowanie zwyciężyło Prawo i Sprawiedliwość. Na partię Jarosława Kaczyńskiego zagłosowało 56,4 proc. mieszkańców. Na drugą Koalicję Europejską 28,8 proc. Pozostałe listy poniżej 5 proc.

News will be here

Najbardziej wyrównany wynik w Grójcu, gdzie PiS uzyskało 43 proc., a Koalicja Europejska 40 proc. W pozostałych gminach zdecydowania wygrała partia rządząca. Najlepszy rezultat uzyskała w Goszczynie – 73 proc. poparcia.

Frekwencja w Powiecie Grójeckim wyniosła 43,74 proc. Najwyższa była w Nowym Mieście nad Pilicą (47,59), a najniższa w Jasieńcu (40,44 proc.).

W skali całego kraju po przeliczeniu głosów z 95,9 proc. komisji wyborczych wygrywa PiS z 46,01 proc. głosów. Drugie miejsce Koalicja Europejska, na którą głos oddało 37,87 proc. wyborców. Trzecim ugrupowaniem, które może wprowadzić swoich przedstawicieli do PE jest Wiosna Roberta Biedronia z poparciem 6,02 proc.

TAGI:

Komentarze (57):

Bronek ; 27 maja 2019, 07:41

Koniec platformy oszustow i innych cudakow

Ola; 27 maja 2019, 07:58

O Boże!

WGR 2; 27 maja 2019, 08:30

Brawo PiS nie donoszenie na Polskę i praca dla Polski dała wyniki widać to w całej Polsce szkoda że Grójec tak mało korzysta z funduszy Europejskich.

gość; 27 maja 2019, 08:39

Jeszcze ten pis Wam wyjdzie bokiem....

Ktoś; 27 maja 2019, 09:42

Koalicja Europejska z nazwy, zdradziecka z działania, do likwidacji w niedługim czasie. Scettino do Brukseli pogoni, Tusk do Polski zesłany będzie. Polska wygrała, wrogowie w rozsypce. Serce rośnie na te czasy.

KK; 27 maja 2019, 10:07

Wyborcom PIS proponuję wycieczkę na Białoruś
tak będzie ja będą rządzili jeszcze 4 lata
trzeba zrozumieć że 500+ to kasa z naszych podatków najpierw trzeba włożyć a dopiero brać
Niech ktoś odważny poda ile teraz każdy polak jest zadłużony po ostatnich 4 latach

KUSY; 27 maja 2019, 10:53

Grójec to czerwone miasto .Nigdy nie było tu demokracji. Miasto bez przyszłości.

Zmartwiony; 27 maja 2019, 11:04

Niedawno skończyliśmy spłacać długi Gierkowe, a teraz będziemy spłacać Kaczyńskiego, cóż mamy demokrację tylko szkoda że kupioną zatym pieniądze.

Gość.; 27 maja 2019, 11:10

Bo Pis potrafił zmobilizować swój elektorat do pójścia na wybory, natomiast opozycja tego nie zrobiła i stąd taki wynik.

Kot; 27 maja 2019, 11:14

Wydawało by się że Grójec to niemal dzielnica Warszawy! Bliżej Europy! Ale nie, mieszkańcom Powiatu grójeckiego
bliżej do białoruskiej ściany wschodniej, gdzie wiara w PIS - lam jest ogromna.
Nazwiska z list PIS-owskich które weszły do PE to tragedia...
Szydło, Zalewska, Kępa ( trzy prostaczki ), byleJaki, cham Tarczyński, Saneskobar Waszczykowski, mam nadzieję że medialny pajac
Czarnecki nie uzyska mandatu.
Potencjalny wyborca PIS-u to konsument darmowego socjalu na koszt ciężko
pracujących podatników...Zapewne cwany klient MOPS-u... przekupiony kiełbasą wyborczą wartą 500 zł, co tam Polska, ważne że za darmo dają, "bo się należy"...
Przeanalizujcie PIS-owcy historię, Grecji i Wenezueli...Może zrozumiecie, co szykujecie sobie i naszym dzieciom...

Wyborca; 27 maja 2019, 11:17

Po raz kolejny daliście się przekupić swoimi własnymi pieniędzmi! Zapamiętajcie, że żadne państwo nie ma własnych pieniędzy, są to pieniądze nasze czyli podatników!

Mm; 27 maja 2019, 12:05

Będziecie sami wpieprzac te swoje jabłuszka. No chyba że PiS załatwi wam eksport do San Escobar.

Do piszących; 27 maja 2019, 12:46

Kpiny z wyborców. Ktoś napisał, że jesteśmy blisko Warszawy, czyli blisko Europy. Do pracujących podatników, czyli do kota. Czy ty uważasz, że nasze pieniądze powinny trafiać do rajów podatkowych, czyli do prywatnych złodziei? Wolę płacić dla potrzebujących Polaków. Proszę mi wskazać co takiego dobrego zrobiła partia PO i PSL w przeciągu 8 lat.

Aaa; 27 maja 2019, 13:28

Mieszkam na wsi i wstyd mi za tych wszystkich rolników i sadowników, którzy głosowali na pis.

Do załamanych; 27 maja 2019, 13:40

Płacą wam w rublach czy w złocie? Targowica tez dostawała wschodnia walutę. A może lepsza jest pani premier od dinozaurów i kopania ziemi na metr? A może kamerdyner Tusk i kapitan S., który topi skutecznie statki, a może Stefan N, a wcześniej Palikot? A co z esbecją, czy oni są dla was ważniejsi niż zwykli ludzie, a może lepszymi Polakami są dla was watowscy, paliwowi i papierosowi aferałowie w towarzystwie optymalizatorów podatkowych z Wysp Owczych? Na szczęście wasz koniec zbliża się coraz szybszymi krokami.

Bronek; 27 maja 2019, 13:45

I znowu padl blady strach na kombinatorow zlodzieji i nieuczciwych nierobow sympatykow niemiec i rosji

Noro; 27 maja 2019, 13:50

Polskie zakłady sprzedane, nic się nie opłaca , pedały z uśmiechem na ryby profanuja nasza wiarę, dobierają nam się do dzieci i zaraz w podstawówce będą zajęcia z masturbacji a wy się spieracie czy PiS czy PO ... brak słów... tradycja, wiara i Polska to się liczy

PiS jest wielki... ; 27 maja 2019, 14:13

Brawo bo dali 500 zł, emerytury a kiedyś to nie dawali trzeba głosować na PiS hahahaha

siwy dym; 27 maja 2019, 14:19

Prawda jest taka, że PSL-u w Polsce już nie ma. Elektorat tej partii nigdy nie założy tęczowych gumofilców. W grójeckiem jeszcze się trzyma przy jednym pośle i starostwie. Tylko patrzeć jak radni powiatowi zaczną czmychać do PISu. W myśl zasady- ostatni gasi światło. Brawo Kosiniak Kamysz.

Do załamanych; 27 maja 2019, 14:26

Płacą wam w rublach czy w złocie? Targowica tez dostawała wschodnia walutę. A może lepsza jest pani premier od dinozaurów i kopania ziemi na metr? A może kamerdyner Tusk i kapitan S., który topi skutecznie statki, a może Stefan N, a wcześniej Palikot? A co z esbecją, czy oni są dla was ważniejsi niż zwykli ludzie, a może lepszymi Polakami są dla was watowscy, paliwowi i papierosowi aferałowie w towarzystwie optymalizatorów podatkowych z Wysp Owczych? Na szczęście wasz koniec zbliża się coraz szybszymi krokami.

Gutek; 27 maja 2019, 16:08

72 proc. wyborców z wykształceniem podstawowym zagłosowało na PiS - wynika z sondażu late poll Ipsos.

Także wyborcy ze średnim wykształceniem najchętniej głosowali na partię rządzącą, jednak różnica między obiema partiami w tym przypadku ulega dużemu zmniejszeniu - 46,3 proc. głosowało na PiS przy 36,4 proc. głosach na Koalicję Europejską.

Koalicja Europejska prowadzi jedynie wśród wyborców, którzy uzyskali co najmniej tytuł licencjata. W tej grupie KE uzyskała 49,9 proc. głosów, a PiS - 28,9 proc. Również wśród tej grupy społecznej najwyższe wyniki uzyskały pozostałe partie opozycyjne.

Po tych danych widać jaki jest większościowy elektorat PIS. Nieuki i patologia.
Ludzie wykształceni i inteligentni na PiS nie głosują. Oni myślą i wiedzą czym te nie - rządy PiSlamu dla Polski się skończą !

Prawda; 27 maja 2019, 17:58

To lepiej za PO gdzie wszystkie pieniądze ginęły w niewyjaśniony sposób . PIS przynajmniej daje je Polakom a nie Niemcom.

czlowiek; 27 maja 2019, 19:09

Szok że nasz region ma taki elektorat. Trzeba myśleć a do tego niezbędny jest mózg. LUDZIE- UŻYWAJCIE MÓZGU. Od niego wszystko zależy. Nie od PO,PIS-u,PSL-u,WIOSNY i innych. Nie spodziewałem się że tylu Polaków nie myśli.

do Gutka; 27 maja 2019, 19:36

Niestety rozczaruję pana/nią głosowałem na PiS a mam wyższe magisterskie. Kultura wymaga pisać prawdę, nie wymyślać, nie oczerniać. O ludziach, którzy są z dużych miast i którzy głosowali na KE to wyborcy nieuczciwi, nie patrzących na dobro naszego kraju.

Do Gutek; 27 maja 2019, 20:31

Niewykształcony, ale uczciwy i prawdomówny Polak więcej jest w stanie dać ojczyźnie, niż wielce uczony złodziej, zdradzający i broniący swojej kasty aferzysta czy też celebryta z homoskłonnościami lub miłością do alkoholu.
Tak naprawdę to zwolennicy KE znajdują się w dużych aglomeracjach, gdzie zamieszkują resortowi emeryci oraz beneficjenci złodziejskiego układu. To się powoli zmieni, prawda wyjdzie do końca na jaw, tak jak w Warszawie z reprywatyzacja w wykonaniu pani HGW i jej urzędników, taj jak w przypadku kulczykowskiego Poznania oraz reprywatyzowanego Krakowa, tudzież Wrocławia Szczecina i Katowic. Powoli porządni ludzie staną się większością i tam.
A ty Gutek sam jesteś niewykształconym matołem, widać to po stylu argumentacji i pisowni.

Do Gutka; 27 maja 2019, 20:40

Te rządy PiS,u i jego elektorat chwali już cały świat i inwestorzy zachodni i banki zachodnie.
Sto szesnaście tysięcy Polaków pracujących w Anglii wróciło do Polski.
Jak KE jest taka wykształcona to dlaczego przegrywa wybory i nie potrafi rządzić ???

KE; 27 maja 2019, 21:10

Tak się kończy lans z Banasiewiczem i jego kumplami na Grójcu. Zaszkodziło, oj zaszkodziło. Kogo poprze, wtopi.

Do Gutek; 27 maja 2019, 21:29

Prawdziwie wykształcony człowiek nigdy nie gardzi innymi ludźmi z powodu gorszego wykształcenia. Tak więc panie Gutek, jesteś po prostu głupi. Jeśli piszesz o inteligencji innych w taki sposób, to wniosek nasuwa się sam -. inteligencji nigdy nie miałeś, nie wiesz, co to takiego i już niewielkie są szanse na to, byś się dowiedział. A wykształcenie to raczej z tych niższego stopnia, być może jakieś zaoczne, ewentualnie wieczorowa matura, a może wcale. Nie ma ciebie pośród porządnych ludzi, jesteś gorszego sortu niestety.

Bonus; 27 maja 2019, 22:35

Demokracja ma sìę dobrze. JestThun i Miller
Jest dobrze.

tropeziennes; 28 maja 2019, 11:29

Czy kogoś to dziwi? Do PiSu mi bardzo daleko, ale KE dostała łomot w tych wyborach na własne życzenie nie przedstawiając ŻADNEGO programu, który choć trochę mógłby zainteresować niezdecydowanych (o przyciągnięciu wyborców PiS nie ma co marzyć). Trzeba być naprawdę nieudolnym, aby na fali licznych pisowskich afer (vide: majątek Morawieckiego, układanie się z Kościołem, rola Piotrowicza w tuszowaniu pedofilii, afera KNF) dać sobie jeszcze nakopać do d...y. No ale póki na czele KE stoi taki wybitny intelektualista jak Grzesiu Schetyna można się tylko spodziewać, że w kolejnych wyborach różnica sięgnie kilkunastu procent.

Realista; 28 maja 2019, 11:38

Zawsze wiedziałem, że grójeckie to zbiorowisko dziadostwa wszelkiej maści, ale że aż 56,4%. Goszczyn przeszedł wszelkie granice głupoty, Waldek zrób z tym porządek bo z Tobą zrobią!!!

Wykształciuch; 28 maja 2019, 11:48

Dlaczego bidny bo głupi i zawistny, dlaczgo głupi bo bidny i bez szkoły!!!
Oto pincetkowy elektorat pertii rządzącej.
To rozdawnictwo będzie spłacać kilka pokoleń suwerena. No ale dziś i teraz jest pincet, a kogo obchodzi co będzie za 10 - 20 lat???
OTWÓRZ MNIE OBCHODZI dlatego piszę!!!!!!!!!!!!!!!

Do Gutka; 28 maja 2019, 12:08

Nie myślałem, że mam zaszczyt w imieniu tych 72% o których w tak bezczelny sposób się mówi, stawić czoła. Jestem rolnikiem z wykształceniem wyższym i zapewniam, że jest rolników takich jak ja bardzo dużo i mamy swój rozum. Nie wyobrażam sobie głosować na ludzi z tak wybitnym intelektem i nowoczesnością zbliżającą nas ku zagładzie.

Ehh.. ; 28 maja 2019, 12:46

Ciemny lud to kupił...

Pg; 28 maja 2019, 12:48

Niektórym juz Pis wyszedl bokiem, bo pewnie juz lewych faktur nie moga wystawiac... Biedaki, ojej jak zyc☺

do KE; 28 maja 2019, 12:58

Grzesie to fajne chłopaki tak w Grójcu jak i w PO , rozwalą wszystko co się kręciło.

Zdruzgotany; 28 maja 2019, 14:19

Ktoś napisał, że tradycja i wiara się liczy. - Wiara w złodzieja Rydzyka któremu kieszenie ten rząd napycha, wiara w w księdza pedofila który rękę pcha w krok twojej córce, wnuczce. Wiara w złodziei z rządu napychających kieszenie w spółkach skarbu państwa. W taką wiarę zagłosował powiat grójecki. Rolnicy do płacenia normalnych podatków i odejścia od KRUZ są nieskorzy ale rękę po datki 500+ dodatek do emerytur to łapska wyciągają dawaj bo ja biedny jestem

Lolek; 28 maja 2019, 15:44

PiS to porażka na przyszłość. Jeszcze wam się odechce, ale jak się ogląda TVPIS, i TV trwam to takie poglądy mają.

Do gruzgotanego; 28 maja 2019, 16:16

Wiara czyni cuda i proszę się nie gruzgotać.
Będzie dobrze.Na kogo ludzie mieli głosować,jak PSL_-a nie było?

Do zduzgotany.; 28 maja 2019, 17:50

Słychać wycie jest znakomicie obrażanie wyborców PiS,u to jedyne co proponuje totalna z Mirowic.

Do Zdruzgotany; 28 maja 2019, 19:11

Tylko tak wybitny idiota jak ty nie widzi złodziejstwa PO- SLD-PSL- UW i itp.. Ale cóż się dziwić - w TVN tego nie widzą również. . A są to setki miliardów, z prywatyzacją - bilion. I jeszcze nieupominanie się o reparacje wojenne - prawdziwie zdradzieckie mordy, a ty Zdruzgotoany jako jedna z nich.

człowiek; 28 maja 2019, 19:38

Gutek to podstawiony członek PIS aby zrobić zadymę. Balcerowicz musi odejść. Ale czy znajdzie się taki po rządach PIS-u? Szkoda młodzieży i dzieci. Pomniki są. Suweren powinien zrobić zbiórkę na 2 wieże. Będzie szczęśliwy razem ze swoim przywódcą.

Do człowiek; 29 maja 2019, 09:23

Zapamiętaj sobie człowieku: silne oaństwo polskie jest jedynym dobrym kierunkiem dla naszego narodu i w tej chwili tylko PIS jest zdolny to robić.

68; 29 maja 2019, 09:58

teraz jedno jest pewne - 56,4%głosujących w powiecie grójeckim to osoby z wykształceniem podstawowym i zawodowym

Były sadownik; 29 maja 2019, 10:27

Grójeccy rolnicy palą opony i wysypują jabłka w proteście przeciwko polityce rolnej rządu.
A potem idą do urn wyborczych i głosują na ciemiężyciela. Jak to wytłumaczyć?

do byłego sadownika; 29 maja 2019, 13:29

Proszę wskazać ilu rolników z powiatu grójeckiego paliło opony i wysypywało jabłka w czasie protestu? Są to ludzie, którzy sami przyczynili się do tragicznej sytuacji w sadownictwie z udziałem p. Maliszewskiego. Dobrze, że jest internet z którego nic nie ginie.

bez obrażania ; 29 maja 2019, 13:30

Nie mówmy, że na PIS głosują tylko ludzie ubodzy intelektualnie, bo to jest właśnie przejaw skrajnej głupoty. Jestem apolityczna, od tego zacznę swą wypowiedź. Uważam, że największym sukcesem PIS-u jest uszczelnienie luki VAT oraz program 500+. Porażki rządzących: niedofinansowana budżetówka z pielęgniarkami i nauczycielami na czele; skłócanie Polaków i dzielenie ich na sorty; beznadziejna polityka rolna; brak sojuszników na arenie międzynarodowej. I naczelny problem, który cały czas jest aktualny: DROŻYZNA!!! Już teraz jest drogo, a po wyborach jesiennych będzie jeszcze drożej: zdrożeją prąd, gaz, śmiecie, żywność oraz paliwo. Ponadto ma zostać podniesiona płaca minimalna, która dla pracownika nic nie znaczy, bo i tak wszystko powyżej pracownik dostaje pod stołem. A więc nie zmieni to pensji. A co zmieni? Koszty zatrudnienia po stronie pracodawców będą jeszcze większe. I jak myślicie: kto za to zapłaci? Oczywiście każdy z nas płacąc więcej za jedzenie, ubrania, usługi, rozrywki itp. I wtedy wszyscy zobaczą, iż nawet 500+ nie wystarczy, aby pokryć te wszystkie wydatki na życie.

Mono; 29 maja 2019, 14:30

42% Polaków dało się przekupić za własne pieniądze...to tylko w tym kraju jest możliwe...

Do bez obrażania; 29 maja 2019, 16:12

Nie zgodzę się z panią co do porażek rządzących. Przysłowie mówi "jeszcze Jasiek w d..ie a już mu kaszę studzą". To samo mówiła opozycja (totalna) strasząc Polaków. Dzięki Bogu nic takiego się nie stało.

Do bez obrażania; 29 maja 2019, 17:48

Niby mądrze a tak naprawdę beznadziejnie.
Niedofinansowana budżetówka - na pewno teraz lepiej niż za PO-PSL,

Beznadziejna polityka rolna - pytanie kiedy była nadziejna i co to wg ciebie znaczy.

Brak sojuszników na arenie międzynarodowej - kompletny idiotyzm osoby zupełnie nie mającej pojęcia o czym pisze, dotychczas byli sojusznicy w wywożeniu bogactwa z naszego kraju do najbogatszych krajów EU oraz rajów podatkowych.
O płacach również wypisujesz bzdury - docelowo powinniśmy mieć i płace i ceny na poziomie porównywalnym z UE, zmierzają ku temu rządy PiS i tylko PiS, bo zadne inne ugrupowanie nigdy nie broniło polskiego interesu ekonomicznego.
Ze swoja zakłamana narracją nie masz tu czego szukać. Idź precz albo po naukę.

do bez obrażania 2; 29 maja 2019, 20:15

Jestem apolityczna ale wiem co będzie po wyborach czyli przewiduje że wygra obecna partia i to mnie cieszy,PSL w tęczowych gumiakach wprowadzający pięciu komuchów do PE sam się zaorał.

do bez obrażania; 29 maja 2019, 20:58

Nie zgodzę się z pani wpisem co do porażki rządzących. Nie chcę się rozpisywać do wszystkich wywodów ale warto wspomnieć o podwyżkach. Zna pani przysłowie "jeszcze Jasiek w d...e a już mu kaszkę studzą". Opozycja przez prawie 4 lata straszyła upadkiem kraju, pieniędzy nie ma i nie będzie, gospodarka miała paść itp Co do pani apolityczności mam wątpliwości.

prawda; 30 maja 2019, 21:59

Drodzy Państwo. Dwa wpisy powyżej to totalny idiotyzm. Psalmy pochwalne ku czci PIS-u, a na koniec klamra kompozycyjna w postaci: mam wątpliwości co do apolityczności tych co napisali trochę prawdy... No ręce opadają. Każdy kto nie wielbi PIS-u jest dla Was uwikłany politycznie? Ludzie rozumu trochę!!! Trochę mniej Wiadomości i Faktów, a własnego myślenia dorzucić trzeba. Nie wszystko co robi Pis jest złe, ale nie czyni też samego dobra. A z waszych wypowiedzi wynika, że to partia dana od Boga, bez wad i z samymi czystymi zamiarami.

do prawdy; 31 maja 2019, 16:15

Proszę napisać co takiego złego czyni PiS? Proszę o konkrety!

Do orawda; 1 czerwca 2019, 14:53

Najlepszy program ma PSL, szczególnie w starostwie pod przywództwem Mr Prawdy. I jeszcze to lansowanie z PO, Rosati, były starosta J. R. oraz niezatapialny przew. Rady Powiatu.

Do prawda; 2 czerwca 2019, 22:28

Totalny ty ty masz umysł. PiS jest naprawdę jedyną siłą broniącą interesu Polsli i Polaków. Totalna opozycja, której jesteś sympatykiem, nawet nie zdefiniowała tego interesu, nie mówiąc o jakiejkolwiek aktywności w tym kierunku. Oni mają w głowach tylko prywatę i skoki na kasę. Dobrym zobrazowaniem ich sposobu myślenia jest zachowanie Grasia, Sienkiewicza i Bieńkowskiej na taśmach prawdy. A ta Platforma w Grójcu to same wybitne, w cudzysłowie, intelekty. A PSL nie lepiej wygląda i to żenujące starostwo odtwarzające stary układ z Gminy - na wymioty się zbiera. Idźcie wy lepiej na te emerytury i nie lansujcie się, bo nie ma ku temu odpowiedniej pogody dla was i nigdy nie będzie.

Do bez obrażania; 18 czerwca 2019, 07:47

Niby mądrze a tak naprawdę beznadziejnie.
Niedofinansowana budżetówka - na pewno teraz lepiej niż za PO-PSL,

Beznadziejna polityka rolna - pytanie kiedy była nadziejna i co to wg ciebie znaczy.

Brak sojuszników na arenie międzynarodowej - kompletny idiotyzm osoby zupełnie nie mającej pojęcia o czym pisze, dotychczas byli sojusznicy w wywożeniu bogactwa z naszego kraju do najbogatszych krajów EU oraz rajów podatkowych.
O płacach również wypisujesz bzdury - docelowo powinniśmy mieć i płace i ceny na poziomie porównywalnym z UE, zmierzają ku temu rządy PiS i tylko PiS, bo zadne inne ugrupowanie nigdy nie broniło polskiego interesu ekonomicznego.
Ze swoja zakłamana narracją nie masz tu czego szukać. Idź precz albo po naukę.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Włamał się i ukradł zaparkowany na podwórku samochód Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 40-...
Czy przechowywanie żywności w lodówce jest bezpieczne? Przechowywanie żywności w lodówce jest praktyką powszechnie...
Remonty czterech dróg w gminie Grójec zakończone! Wiosna jeszcze trwa, a my już zakończyliśmy remonty...
Prezydent Aleksander Kwaśniewski przyjedzie do Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zaprasza na...
Łączność w Twoim kasku motocyklowym: jak znaleźć idealnego towarzysza drogi? Łączność jest bardzo istotna dla motocyklisty. Dzięki niej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.