Jak każdego roku GOS Mazowsze zadbał o najmłodszych podczas zimowych ferii.
Przygotowaliśmy zajęcia sportowo-rekreacyjne wykorzystując wszystkie obiekty jakimi dysponujemy. Pierwszy tydzień to głównie zorganizowane zajęcia bezpłatnej nauki pływania. Jak zawsze chętnych nie brakowało. Mieliśmy komplet podczas wszystkich dni zajęć. Kolejnym elementem były gry i zabawy sportowo-rekreacyjne w hali Spartakus. Odbywały się w drugim tygodniu ferii aby nie ograniczać możliwości wzięcia w nich udziału wszystkim chętnym. Podczas zajęć w hali sportowej odbyło się szereg konkursów sprawnościowych. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia fitness na wesoło. Równie duże zainteresowanie towarzyszyło zabawom na lodowisku. Podczas jednych z zajęć prowadzący je instruktor doliczył się 60 uczestników. W czasie tegorocznych ferii współpracowaliśmy z jednostkami samorządowymi: Grójeckim Ośrodkiem Kultury i Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną. Tradycyjnie bardzo intensywnie z naszych obiektów korzystały kluby sportowe. Głównie MKS Grójec i GKS Mazowsze. Przez dwa tygodnie odbyło się łącznie 49,5 godziny różnych zajęć, w których łącznie uczestniczyło 407 osób. Podczas darmowych wejść na pływalni odwiedziło nas w ferie 766 dzieci. A w niedzielny wieczór gościliśmy Kabaret Skeczów Meczących, który pozwolił nam na wesoło zakończyć tegoroczne ferie zimowe. Dziękujemy serdecznie wszystkim realizującym zajęcia instruktorom. Zapraszamy do korzystania z naszych obiektów.












18 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 06:56
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 06:52
Czy w Grójcu łatwo zdać egzamin na prawo jazdy? Oto, co mówią statystyki
przedwczoraj, 15:00
Liga okręgowa: Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec 3:2
3 dni temu
Ogłoszenia