Drodzy Mieszkańcy Gminy i Miasta Grójec, a w szczególności dzieci i ich rodzice! Zbliżają się ferie zimowe. Wspólnie z placówkami szkolnymi – PSP nr 1, PSP nr 2 i PSP nr 3 w Grójcu, przygotowaliśmy harmonogram zajęć na pierwszy tydzień ferii. Jeśli uczniowie naszej Gminy chcieliby ten czas spędzić na grach sportowych, zajęciach artystycznych czy informatycznych zorganizowanych w szkołach grójeckich, serdecznie zapraszamy.
Termin: 10-14 lutego 2020
Wszyscy uczniowie szkół podstawowych gminy Grójec mogą uczestniczyć w zajęciach, nawet jeśli nie uczęszczają do powyższych szkół.
Koszt wyżywienia: 10 zł od dziecka za 1 dzień – płatne w momencie zapisu.
Zapisy: w sekretariatach szkół w dniach 27–31 stycznia w godzinach pracy szkoły.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów szkół, w których zajęcia będą prowadzone.













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
1 godzina temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
14 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia