To już kolejny rok, kiedy Pracownicy Urzędu Gminy i Miasta w Grójcu zaangażowali się w Szlachetną Paczkę, czyli akcję realizującą ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej.
Tegoroczne wsparcie zostanie skierowane do 6-osobowej rodziny, w której najmłodszy synek Adaś uległ poparzeniu skóry, wymaga przeszczepu skóry i kosztownej kuracji. Wszyscy pracownicy włożyli serce w zbiórkę oraz przygotowanie paczki, aby możliwie jak najlepiej uprzyjemnić obdarowanej rodzinie czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Oto fotorelacja ze sztabu Szlachetnej Paczki w Pałacu w Małej Wsi oraz nasza paczka.














Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
4 godziny temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
16 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia