Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

GKS Mazowsze Grójec ma nowy zarząd

6 października 2023; 19:20

Informacja prasowa

1 komentarz

Walne zebranie członków GKS Mazowsze Grójec (fot. M. Adamski) Walne zebranie członków GKS Mazowsze Grójec (fot. M. Adamski)

W czwartek w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Grójcu odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków naszego klubu.

News will be here

Była to okazja do podsumowania 2022 roku w działalności statutowej i sportowej klubu. Obecni na zebraniu członkowie jednogłośnie udzielili zarządowi absolutorium.

Najważniejszą częścią czwartkowych obrad były wybory nowego zarządu oraz komisji rewizyjnej. W tajnym głosowaniu wybrano 9-osobowy zarząd, który będzie kierował klubem przez najbliższe cztery lata.

Jego skład prezentuje się następująco:
Paweł Suchecki - prezes
Michał Kocięba - wiceprezes
Robert Nojek - wiceprezes
Henryk Broniarz - skarbnik
Karolina Gaik - sekretarz
Tadeusz Hamera – członek
Jacek Dąbrowski – członek
Sebastian Dulemba – członek
Wiktor Obszta – członek

Wybrano też komisję rewizyjną w składzie:
Jan Dupla – przewodniczący
Mateusz Adamski – sekretarz
Ireneusz Rejer – członek.

Prezes klubu Paweł Suchecki podziękował za wybranie go na kolejną kadencję. Były też podziękowania dla ustępujących członków zarządu: Macieja Knapa (wiceprezes), Michałą Kazały (skarbnik), Krzysztofa Kozłowskiego (sekretarz), Artura Zawadzkiego oraz Piotra Jendrzejczaka.

Warto podkreślić, iż zarząd oraz komisja rewizyjna pracują na rzecz klubu społecznie.

Obecni na zebraniu przedstawiciele władz miasta – burmistrz Grójca Dariusz Gwiazda, wiceburmistrz Jarosław Rupiewicz oraz przewodniczący Rady Miejskiej Karol Biedrzycki – zapewnili o pełnym wsparciu, na jakie klub może liczyć ze strony lokalnego samorządu.

- Przez dwa lata wypracowaliśmy model współpracy, który jest optymalny dla naszego klubu - współpracujemy z przedstawicielami władz miasta, dyrektorem Grójeckiego Ośrodka Sportu, który jest gospodarzem naszego obiektu przy ul. Laskowej. Dzisiaj rozmawialiśmy o przeszłości. Są na niej różne plamy: zarówno jaśniejsze, jak i ciemniejsze. Uważam jednak, że tego dobrego, co zrobiło nasze stowarzyszenie jest zdecydowanie więcej. Właśnie do tych dobrych tradycji chcielibyśmy bardzo mocno nawiązywać. Chcielibyśmy, żeby Grójec stał się tzw. hubem piłkarskim pomiędzy Warszawą a Radomiem, żeby oczy klubów z tych dwóch dużych ośrodków były zwrócone właśnie na nas, i żeby to u nas szukano dobrych zawodników. Do tego potrzeba naszej rzetelnej i solidnej pracy. Nie oglądania się w przeszłość, ale patrzenia wprzód – mówił prezes Paweł Suchecki.

Model działania klubu, opierającego się przede wszystkim na wychowankach i zawodnikach z powiatu grójeckiego, przedstawił trener pierwszej drużyny i dyrektor sportowy, Jerzy Engel jr. Jak podkreślił, nie jest to droga łatwa. Wymaga ona bowiem dużo pracy i czasu, ale przyniesie w przyszłości wiele satysfakcji.

- Uważam, że to Walne Zgromadzenie oraz wybór nowego zarządu to bardzo dobry moment dla naszego klubu. Nowy zarząd to zawsze nowa energia, każdy nowy członek zarządu to wartość dodana. To, że chętnych do wejścia do zarządu klubu nie brakuje, i że większa liczba członków niż sam zarząd deklaruje chęć wspierania stowarzyszenia, zwiastuje lepsze czasy dla Mazowsza.  Jesteśmy klubem miejskim dlatego bardzo ważne jest przesłanie jakie wypłynęło ze słów obecnych na walnym przedstawicieli władz miejskich, że Mazowsze to Grójecka tradycja i dobro ponad podziałami – powiedział Jerzy Engel jr.

 

TAGI:

Komentarze (1):

Ciekawy wybór ; 6 października 2023, 20:08

Model działania klubu, opierającego się przede wszystkim na wychowankach i zawodnikach z powiatu grójeckiego, przedstawił trener pierwszej drużyny i dyrektor sportowy, Jerzy Engel jr.
Dwa pytania
1 ile dzieci trenuje w rocznikach 2010 - 2016
2 Gratulacje dla nowych władz i drugie pytanie
Czy nowy viceprezes przeniesie dzieci ze swojej szkółki do miejskiego klubu
Ciekawostka dla zaistniałej sytuacji - przyjmuje się, że konkurencyjną działalnością jest aktywność przejawiana w tym samym lub takim samym zakresie przedmiotowym i skierowana do tego samego kręgu odbiorców.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Grójec miasto szpiegów Podejrzany o szpiegostwo były już sędzia Tomasz Szmydt...
Liga okręgowa: Mazowsze Grójec – Wulkan Zakrzew 1:1 Podopieczni Jerzego Engela jr niespodziewanie tylko...
Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.