W naszej gminie trwają prace nad organizacją pomocy psychologicznej w szkołach.
Gmina wystąpi o dodatkowe środki do Ministerstwa Edukacji Narodowej na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, logopedyczne, rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne oraz inne zajęcia o charakterze terapeutycznym.
Jak dowiadujemy się w Wydziale Edukacji, gmina może wnioskować o ponad 1 500 godzin z zakresu pomocy specjalistów. Ministerstwo Edukacji i Nauki przeznaczy na cały program 180 mln zł. Gminie Grójec może przypaść w udziale ponad 97 tys. zł.
Zajęcia będą odbywały się już od 1 marca.
W tej chwili Wydział Edukacji czeka na złożenie zapotrzebowania przez dyrektorów poszczególnych placówek.












17 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
wczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Ogłoszenia