Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

GOK zaprasza na konkurs plastyczny Ratujmy Planetę!

13 maja 2021; 08:52

Informacja prasowa

3 komentarze

DYREKTOR GRÓJECKIEGO OŚRODKA KULTURY zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym „Ratujmy Planetę!”

News will be here

Zmiany klimatu, wycinka lasów, rosnący poziom smogu, góry śmieci, ginące gatunki – Ziemia zmaga się z wieloma zagrożeniami. Jak można ocalić planetę i jej mieszkańców? Pokażcie, na co was stać!

Kategorie wiekowe:

I -  8 do 10 lat

II – 11 do 13 lat

III – 14 do 15 lat

Kryterium oceny prac:

* samodzielność wykonania,

* staranność wykonania,

* wrażenie artystyczne.

* interpretacja tematu

Główne założenia konkursu:

- promocja ekologii i ochrony środowiska,

- rozwijanie i kształtowanie żywej wyobraźni plastycznej,

- prezentacja talentów plastycznych.


Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Eko Stacja – Razem dla Planety”, realizowanego dzięki grantowi finansowemu z Funduszu Naturalnej Energii.

Organizatorem konkursu jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., a Partnerem Konkursu jest Fundacja „Za górami, za lasami”.

Przepisy ogólne:
1. Na Konkurs można nadesłać jedynie 1 pracę jednego autora .

2. Prace powinny być wykonane w formacie A-4 lub A-3. Organizator dopuszcza prace przestrzenne.

3. Do każdej pracy należy dołączyć metryczkę zawierającą; imię i nazwisko oraz wiek autora. Metryczkę z danymi prosimy wykonać komputerowo lub wypisać drukowanymi literami i umieścić w prawym dolnym rogu pracy.

4. Zgłoszone do konkursu prace oceniane będą przez komisję konkursową, której członków wybierze Organizator i która składać się będzie z 2-3 członków – ludzi związanych z plastyką i innymi dziedzinami sztuki. Oceniać będą oni wartości artystyczne prac oraz profesjonalizm wykonania.

5. Prace nagrodzone przechodzą na własność Organizatora, natomiast nienagrodzone można odebrać w czasie wakacji br. w Grójeckim Ośrodku Kultury.

6. W konkursie dla zwycięzców przewidziane są nagrody książkowe lub rzeczowe oraz dyplomy. Dodatkową nagrodą w konkursie będzie prezentacja zwycięskich prac w formie wystawy.  O formacie i kolejności prac wybranych do wystawy decyduje organizator.

7. Uczestnik konkursu zezwala na wykorzystanie i przetwarzanie w bazie danych Konkursu informacji osobowych zawartych na metryczce  pracy.

8. Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie przez organizatora materiałów dostarczonych do konkursu do działań informacyjno-promocyjnych.

9. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmian w regulaminie, jeżeli nastąpi taka konieczność i prawo ostatecznej interpretacji powyższego regulaminu.

10. Wręczenie nagród nastąpi w dniu. 30 lipca 2021r. /piątek/ok. godziny  1300  w GOK

11. Sprawy nie ujęte w regulaminie rozstrzyga Organizator. Informacji udziela Łukasz Haśkie, koordynator projektu „Eko Stacja – Razem dla Planety!” – tel. 664 23 06.

12. Termin składania prac upływa dnia  16 lipca 2021r./piątek/

Lista osób nagrodzonych znajdzie się  ok. 25 lipca br. na  stronach internetowych www.gokgrojec.pl i fanpage GOK na Facebooku.

TAGI:

Komentarze (3):

pewnie komentarz zostanie usuniety za prawdę.; 14 maja 2021, 12:15

konkurs powinien być skierowany do władz samorządowych Grójca. Oni sukcesywnie dbają o naszą grójecką planetę, czyli wycinka drzew za urzędem bo ptaszki robią kupkę na auta urzędników na parkingu. W planie zamiana jedynego miejsca zielonego przy "jedynce" na parking dla nauczycieli.. Konkursy, konkursy dla dzieci, a to tylko papier, który wszystko przyjmie. Rzeczywistość w odwrotnym kierunku, czyli beton, beton.

Brawo Grójec; 14 maja 2021, 13:05

Zrównoważony rozwój, więc trzeba posadzić dwa duże drzewa za jedno usunięte i jest ok. Mało jest tak zielonych miast jak Grójec.

do wpisu z godz 13:05, wpis z 12:15 tego samego dnia; 17 maja 2021, 12:58

No rzeczywiście rozwój, wybudują parking przy 1 i na nim posadzą drzewa. Dawno temu Wojtek Korda śpiewał, ze na betonie kwiatki nie rosną, a Ty tu mówisz o drzewach na betonie. Rzeczywiście wielkie brawa dla Grójca.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.