Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net

Goszczyn: 20-latek w BMW miał na liczniku 129 km/h. Stracił prawo jazdy

23 sierpnia 2022; 10:58

Informacja prasowa

0 komentarzy

Na trzy miesiące stracił prawo jazdy 20-latek, który przekroczył w terenie zabudowanym prędkość o 79 km/h. Mężczyzna wpadł w miejscu wskazanym przez mieszkańców naszego powiatu na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

News will be here

Prawie każdego dnia policjanci wydziału ruchu drogowego grójeckiej komendy kontrolują kierowców w miejscach oznaczonych jako zagrożone. Mieszkańcy zaznaczają na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa punkty, w których kierowcy przekraczają dozwoloną prędkość. Mundurowi weryfikują te informacje i dążą do eliminacji wskazanych zagrożeń.


Fot. KPP w Grójcu

W czwartek, po południu w Goszczynie policjanci zatrzymali kierującego samochodem marki BMW, który przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym. 20-latek miał na liczniku 129 km/h przy obowiązującym w tym miejscu ograniczeniu do 50 km/h. Za przekroczenie prędkości został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 zł. Zostało mu także zatrzymane prawo jazdy na trzy miesiące.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to aplikacja, która funkcjonuje już od kilku lat. Od uruchomienia tego narzędzia policjanci zweryfikowali bardzo dużo zgłoszeń. Wiele z nich dotyczyło zagrożeń związanych z ruchem drogowym.

Apelujemy do kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Nadmierna prędkość to nadal jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Jadąc za szybko ryzykujemy życie i zdrowie swoje oraz innych uczestników ruchu drogowego.

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024. Specjalna oferta reklamy - Grójec i Powiat Grójecki W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi portal...
Grójecka Policja: jazda motocyklem i quadem po lesie jest zabroniona! Grójeccy policjanci przypominają kierowcom quadów i...
Uwaga! Wzmożony ruch wojsk. To wielkie ćwiczenia Rozpoczęło się ćwiczenie DRAGON-24 - najważniejszy...
Zderzenie ciężarówki i trzech busów na DK50 Do zdarzenia z udziałem ciężarówki i trzech busów doszło we...
Mundurowi namierzyli volkswagena. Kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h Policjanci z grójeckiej drogówki kontrolowali prędkość...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.