Uczniowski Klub Sportowy "Orion" oraz Grójecki Ośrodek Sportu "Mazowsze" zapraszają na otwarte zawody pływackie.
Zostaną rozegrane starty w następujących konkurencjach:
50 m stylem dowolnym
50 m stylem grzbietowym
50 m stylem klasycznym
50 m stylem motylkowym
sztafety stylem dowolnym 4 x 25 m i 4 x 50 m
pływanie pod lustrem wody
Więcej informacji na temat zapisów oraz regulamin zawodów można znaleźć na stronie Grójeckiego Ośrodka Sportu "MAZOWSZE" (http://www.gosmazowsze.pl/) lub u organizatorów:
Paweł Zegarski, tel. 600-933-856
Iga Czernicka, tel. 508-112-982
e-mail: uks.orion@o2.pl
Organizatorem zawodów są UKS „ORION” oraz Grójecki Ośrodek Sportu „MAZOWSZE”.
UWAGA! Limit uczestników wynosi: 150 osób













21 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 06:56
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 06:52
Czy w Grójcu łatwo zdać egzamin na prawo jazdy? Oto, co mówią statystyki
przedwczoraj, 15:00
Liga okręgowa: Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec 3:2
3 dni temu
Ogłoszenia