25 czerwca po raz trzeci na Jeziorku Czerniakowskim w Warszawie odbyły się zawody z cyklu Grand Prix Polski Open Water, Puchar Polski Masters, Eliminacje do Mistrzostw Europy Juniorów oraz III Beko Otwarte Mistrzostwa Warszawy w pływaniu na wodach otwartych.
W zawodach uczestniczyło 253 zawodników z całej Polski. Grójec reprezentowało 3 zawodników. Klub TRI Signovum reprezentowała Beata Skiba oraz Paweł Bełczącki. W/w zawodniczka popłynęła na dystansie 0,75 km Open Water zajmując 8 miejsce w kategorii open i 2 w swojej kategorii wiekowej uzyskując czas 18 min. 16 sek, natomiast w/w zawodnik popłynął na dystansie 1,5 km Open Water gdzie zajął 40 miejsce w kategorii open i 6 w swojej kategorii wiekowej z czasem 41 min. 8 sek. Na najdłuższym dystansie sprawdzał swoje umiejętności trener Klubu Pływackiego Signovum oraz TRI Signovum Daniel Żółtowski. Dystans 3 km Open Water pokonał w 46 min. 55 sek., co dało 5 miejsce open i 2 w kategorii wiekowej. Gratulujemy wszystkim bardzo udanego startu. W przyszłym roku wybierzemy się większą grupą.
Zarząd TRI Signovum













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
13 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia