W niedzielę 31 sierpnia 2014 zakończył się plebiscyt „Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce”. Po raz pierwszy do konkursu przystąpił Grójec, który z 117 innymi miejscowościami z całej Polski dzielnie walczył o zwycięstwo. Ostatecznie nasze miasto uzyskując 135 głosów zajęło wysokie 5 miejsce.
Końcowa klasyfikacja konkursowa „Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce”:
1. Pabianice 398 głosów
2. Siemiatycze 291 głosów
3. Karczew 240 głosów
4. Trzebnica 209 głosów
5. Grójec 135 głosów
6. Zamość 113 głosów
grojec.eu













wczoraj, 17:16
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
wczoraj, 15:48
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
przedwczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Ogłoszenia