Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Grójec. Sylwestrowa noc zakończona silnym pobudzeniem i aresztem

5 stycznia 2024; 10:10

Informacja prasowa

1 komentarz

Fot. KPP w Grójcu Fot. KPP w Grójcu

Na wniosek śledczych grójecki sąd tymczasowo aresztował 38-latka, w mieszkaniu którego znaleziono znaczne ilości marihuany i mefedronu. Mieszkaniec gminy Grójec usłyszał również zarzut za udzielanie substancji psychotropowej. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

News will be here

W sylwestrową noc o godz. 4:00 do dyżurnego grójeckiej komendy wpłynęło zgłoszenie dotyczące młodego mężczyzny, który potrzebował pomocy lekarskiej i jednocześnie był silnie pobudzony. Z informacji przekazanej przez zgłaszającego wynikało, że może być pod wpływem jakiś środków.

Na miejsce pojechali policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego wspólnie z kierownikiem dzielnicowych grójeckiej komendy. Młody mężczyzna został przetransportowany w celu udzielenia pomocy medycznej do szpitala. Natomiast policjanci od razu podjęli czynności zmierzające do wyjaśnienia wątku związanego z narkotykami. Poczynione ustalenia zaprowadziły mundurowych do jednego z mieszkań pod Grójcem. Funkcjonariusze zastali tam 38-letniego mężczyznę, który posiadał zabronione substancje. Podczas przeszukania ujawniono ponad 120 porcji handlowych, w tym znaczną ilość marihuany i mefedronu.   

Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości substancji i środków odurzających oraz udzielania substancji psychotropowej. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia. Wczoraj decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 najbliższe miesiące.

nadkom. Agnieszka Wójcik/KPP w Grójcu

TAGI:

Komentarze (1):

..; 5 stycznia 2024, 22:50

Poczynione ustalenia 😂😂😂😂😂💦

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Grójec miasto szpiegów Podejrzany o szpiegostwo były już sędzia Tomasz Szmydt...
Liga okręgowa: Mazowsze Grójec – Wulkan Zakrzew 1:1 Podopieczni Jerzego Engela jr niespodziewanie tylko...
Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.