• Nowa inwestycja w Grójcu: apartamenty przy ul. Kolarska 8
  • Szkoła jazdy Manewr Ośrodek Szkolenia Kierowców Grójec
  • Koszary Arche Hotel w Górze Kalwarii
  • Kostka Brukowa Grójec - Bruk Designer
  • Trakt Królewski w Grójcu

Grójec z dofinansowaniem na II etap rozbudowy stadionu miejskiego!

  • Dental Atelier - stomatologia i medycyna estetyczna w Grójcu
  • Szyte wnętrza - sklep z żaluzjami i zasłonami
  • Perfumeria Tanellis & Biżuteria - Grójec Pasaż Intermarche
  • Klucz Serwis - dorabianie kluczy do drzwi i samochodów
  • Autoryzowany sklep i serwis Viessmann w Grójcu

Dziś została podpisana umowa na dofinansowanie zadania „Przebudowa i budowa obiektów budowlanych na terenie stadionu miejskiego w Grójcu – etap II” - poinformował burmistrz Dariusz Gwiazda.

Kwota dofinansowania wynosi imponujące 4 000 000,00 zł, a środki te pochodzą z budżetu Województwa Mazowieckiego. Całkowity koszt inwestycji szacowany jest na 6 721 950,00 zł, co oznacza, że wsparcie zewnętrzne stanowi znaczącą część tej kwoty.

Przebudowa stadionu miejskiego w Grójcu to projekt, który zakłada modernizację istniejących obiektów oraz budowę nowych, by jeszcze lepiej służyły mieszkańcom i sportowcom. Etap II to kontynuacja prac, które mają na celu podniesienie standardów infrastruktury sportowej w naszym mieście.

Burmistrz Grójca podkreślił, że to kolejny krok w kierunku rozwoju sportu i rekreacji w gminie:
„Dzięki pozyskanym środkom możemy zapewnić mieszkańcom dostęp do nowoczesnych obiektów sportowych, które będą sprzyjały zarówno aktywnemu wypoczynkowi, jak i organizacji zawodów sportowych na wysokim poziomie.”

Prace nad realizacją inwestycji ruszą wkrótce, a efekty będą widoczne już w najbliższych latach. Stadion w Grójcu stanie się miejscem, które z dumą będą odwiedzać mieszkańcy i goście, oferując doskonałe warunki do uprawiania sportu i wspólnego spędzania czasu.

Dziękujemy Samorządowi Województwa Mazowieckiego za wsparcie oraz wszystkim zaangażowanym w realizację tego projektu. W szczególności chcielibyśmy podziękować Adamowi Struzikowi - Marszałkowi Województwa Mazowieckiego oraz Rafałowi Rajowskiemu - Wicemarszałkowi Województwa Mazowieckiego za ich wsparcie i zaangażowanie, które pozwoli na realizację tej ważnej inwestycji.




Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują Zasady Komentarzy.


  • Alarm24 - zgłoś nam swój news


  • Marek Kwieciński - Twój agent ubezpieczeniowy z Grójca

Najnowsze





  • Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc - Grójec

Popularne






Ostatnie komentarze






  • Miejsce na Twoją reklamę

Ogłoszenia

Miejsce na Twoją reklamę