Na terenie całego Grójca, na słupach ogłoszeniowych pojawiły się plakaty zachęcające do wzięcia udziału w tegorocznym Marszu Niepodległości. Marsz rozpocznie się w na rondzie im. Romana Dmowskiego o godzinie 15:00, i jak zapewniają członkowie Grójeckiego koła Młodzieży Wszechpolskiej na swoim facebookowym profilu, z Grójca organizowany jest wyjazd na to wydarzenie.
Organizatorzy jednak nie podali ilości osób, które zadeklarowały uczestnictwo w narodowym pochodzie.
Narodowcy spod znaku szczerbca, przez cały przyszły tydzień rozdają plakaty zachęcające do wzięcia udziału w marszu. Plakat można otrzymać także po marszu, wystarczy wysłać wiadomość na fanpage Grójeckiej Młodzieży Wszechpolskiej.
Z informacji które otrzymaliśmy od naszych sympatyków wynika że grupa osób nieznanego pochodzenia, ulokowała banner o treści "Wszyscy na Marsz 11.11.2013" na jednej z kładek nad drogą krajową S7.
Pełnomocnik Grójeckiego Koła Młodzieży Wszechpolskiej - Kazimierz Rożek
Jagoda
8 listopada 2013, 09:03
Ta Młodzież Wszechpolska to Wielka Sciema PIS-owska . Lepiej niech się zajmą ludzmi potrzebującej pomocy i aktualnymi sprawami dla mieszkańców Grójca i okolic
Taki tam
8 listopada 2013, 11:35
\"Lepiej niech się zajmą ludzmi potrzebującej pomocy i aktualnymi sprawami dla mieszkańców Grójca i okolic\"
Wielkie brawa dla Jagody to jest bardzo narodowe... Czyżby Jagoda była w Wtaki tam ielkiej Ściemie PIS-owskiej
mieszkaniec
8 listopada 2013, 17:59
Nie myślałem że u nas zaistnieje WSZECHPOLSKA. Można się pokazać i tak. I już się jest \"kimś\". Nie pojmuję.
Dabros
8 listopada 2013, 18:07
Dziwi mnie Ból dupy niektórych internetowych wojowników, czy to takie dziwne że ktoś próbuje coś zmienić? Przecież lepiej to robić, niż wyżalać się w internecie jak wy.
CWP!
Kazimierz
8 listopada 2013, 18:20
Mam pytanie do osoby pod nickiem \"Jagoda\" - A w jaki sposób ty przyczyniłaś się by \"rozwiązać\" problemy miasta i okolic?
Czyżbyś prowadziła hejterke przez internet? :D
mieszkaniec
8 listopada 2013, 20:31
Oj boli Cię , boli Dabros - Kto to co zmienia,co robi???? Wy obaj chcecie zaistnieć. Moooooże???
rgw
9 listopada 2013, 10:19
Nadchodzą ! Nadchodzą!
rrr
11 listopada 2013, 09:28
Co do pomocy potrzebującym to najlepiej robi to. PO . Lemingi