23 sierpnia na otwartym basenie w Mogielnicy zawodnicy Sekcji Pływackiej mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności przed kolejnym sezonem pełnym treningów i zawodów.
Wypadli jak zawsze bardzo dobrze na czele z Jakubem Kosiorkiem, Kacprem Ryczkowskim, Darią Kowalczyk, Julią Goszczyńską, Janem I Barbarą Werpachowskimi, Magdą Wrzesińską, Alicją i Maciejem Dąbek, Bartłomiejem Stępniewskim oraz Sewerynem Wojciewskim. Teraz zawodnicy wracają na pływalnię w Grójcu z uśmiechami na twarzy, przygotowując się do kolejnych startów.
Ireneusz Wojciechowski













5 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
23 godziny temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 06:56
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 06:52
Czy w Grójcu łatwo zdać egzamin na prawo jazdy? Oto, co mówią statystyki
przedwczoraj, 15:00
Ogłoszenia