Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Grójeccy policjanci oddali hołd zmarłemu koledze

8 maja 2021; 13:54

Informacja prasowa

1 komentarz

Fot. KPP w Grójcu Fot. KPP w Grójcu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu i podległego komisariatu i posterunków oddali hołd poległemu na służbie aspirantowi Michałowi Kędzierskiemu, policjantowi z Raciborza, który 4 maja został zastrzelony służąc Ojczyźnie. Cześć Jego pamięci!

News will be here

W geście solidarności oraz ku czci Policjanta, funkcjonariusze w całej Polsce, również w Grójcu, punktualnie o 12 włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, zatrzymali się na chwilę i oddali honor Koledze, który zginął do końca wypełnijąc słowa roty ślubowania.

"Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia. Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy i polecenia przełożonych. Ślubuję strzec tajemnic związanych ze służbą, honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej".

nadkom. Agnieszka Wojcik

TAGI:

Komentarze (1):

wysnutepofakcie; 8 maja 2021, 19:50

Kolega postrzelił agresora tylko w nogę? Jeszcze jak był pod wpływem czegoś tam, w ciupie grzeczny będzie, to i rychło wyjdzie może - jak dociągnie... Albo będzie siedział...na hawajach. Zakładając czarną hipotezę można stwierdzić, że było to zaplanowane. A może był pod wpływem technologii kontroli umysłu?

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.