Grójeccy policjanci zatrzymali czterech poszukiwanych, jeden posiadał narkotyki

27 października 2021; 12:42

Informacja prasowa

1 komentarz

W poniedziałek, jednego dnia policjanci z grójeckiej komendy zatrzymali 4 osoby, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Wśród zatrzymanych było dwóch poszukiwanych nakazami doprowadzenia do zakładu karnego.

Stróże prawa każdego dnia zatrzymują osoby ukrywające się przed Policją i wymiarem sprawiedliwości, które chcą w ten sposób uniknąć kary za popełnione przestępstwa. Wielu z poszukiwanych listami gończymi i nakazami doprowadzenia często zmienia swoje miejsca zamieszkania, ukrywa się u znajomych, rodziny, a czasem udaje bezdomnych. Powody są różne - zasądzona kara więzienia, niezapłacona grzywna czy też nie realizowany obowiązek alimentacyjny.

Jednakże mimo takich zabiegów i tak nie udaje im się uniknąć konsekwencji. Tylko w ubiegły poniedziałek, 25 października br. na terenie powiatu grójeckiego policjanci namierzyli i zatrzymali 4 takie osoby. Tropieniem i ustalaniem miejsc pobytu osób ściganych przez wymiar sprawiedliwości, zajmują się policjanci wyspecjalizowani w prowadzeniu poszukiwań. Nie znaczy to jednak, że tylko oni zatrzymują poszukiwanych. Ci często "wpadają" w trakcie kontroli drogowej czy też zwykłej interwencji.

Tym razem zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 50 i 54 lat w Grójcu i pod Pniewami w związku z niezapłaconą karą grzywny. Kolejnego zatrzymano pod Warką. 36-latek na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Grójcu trafił do aresztu śledczego w celu odbycia kary 365 dni pozbawienia wolności.

Czwarty mężczyzna został zatrzymany przez dzielnicową i patrol interwencyjny w Warce. 30-latek posiadał przy sobie oraz w mieszkaniu marihuanę, amfetaminę oraz metaamfetaminę. Już usłyszał zarzut posiadania kilkunastu gramów narkotyków. Nastepnie został przewieziony do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższy rok, odbywając wyrok pozbawienia wolności. Za posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych grozi mu kolejne 3 lata więzienia.

nadkom. Agnieszka Wojcik

TAGI:

Komentarze (1):

Ależ mi wiadomości dnia; 2 listopada 2021, 14:50

Och jejku,takich drobnych łapią i sądy wydają zgodę na areszt,a irakijczyk malo policjanta nie potrącił przemycając z Białorusi to towarzystwo i uciekając rozbił się i Sąd go puścił wolno,teraz wysadzi gdzieś w powietrze ludzi ,trupy się posypią,tylko ciekawe jak wysadzi w powietrze kogoś z bliskich tego sędziego.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

El-Dam: Profesjonaliści w swoim fachu (ZOBACZ FILMIK) Wiemy, że Twój czas jest cenny, dlatego zachęcamy, żebyś po...
Poczuj się pięknie w Nowym Roku! Najczęściej wraz z nadejściem Nowego Roku marzenia o szczup...
Powstaje baza osób oraz stowarzyszeń, na które możesz przekazać swój 1% podatku PIT Gmina Grójec tworzy „Bazę 1%”, która pozwoli na...
28-latek dostał 500 zł mandatu za zasłonięte tablice rejestracyjne Policja może ukarać kierowcę, który ma nieczytelne tablice...
30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Grójcu Tegoroczny finał WOŚP odbędzie się tradycyjnie w Grójeckim...

Najnowsze ogłoszenia

Magazynier - praca w Berlinie W związku z rozpoczęciem nowego projektu poszukujemy osób do pracy w...
... Salon Endorfiny w Warce zatrudni fryzjerkę, jeżeli
posiadasz...
... Instalacje Serwis Utrzymanie
Praca w Niemczech/ Operator wozka... Pracuj w Niemczech jako operator wózka widłowego

Miejscowość:...
Praca w Niemczech/ Spawacz Pracuj jako Spawacz w Niemczech!
Miejscowość:Neuenhaus/ Możliwość...

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
Gabinet Psychoterapii Katarzyna Dolińska-Kłopotowska... Terapia uzależnień i współuzależnienia.
Psychoterapia osób z...
Klinika Medycyny Estetycznej FabMed Klinika Medycyny Estetycznej FabMed działająca w Warszawie specjalizuje...
Serwis laptopów RatujLaptopa Masz problem ze swoim laptopem i szukasz specjalistów, którzy zadbają...
Wynajem koparki - 1Rent 1RENT to wypożyczalnia maszyn budowlanych z wieloletnim doświadczeniem...

2013-2021 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.