Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Grójeccy policjanci zatrzymali czterech poszukiwanych, jeden posiadał narkotyki

27 października 2021; 12:42

Informacja prasowa

1 komentarz

W poniedziałek, jednego dnia policjanci z grójeckiej komendy zatrzymali 4 osoby, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Wśród zatrzymanych było dwóch poszukiwanych nakazami doprowadzenia do zakładu karnego.

News will be here

Stróże prawa każdego dnia zatrzymują osoby ukrywające się przed Policją i wymiarem sprawiedliwości, które chcą w ten sposób uniknąć kary za popełnione przestępstwa. Wielu z poszukiwanych listami gończymi i nakazami doprowadzenia często zmienia swoje miejsca zamieszkania, ukrywa się u znajomych, rodziny, a czasem udaje bezdomnych. Powody są różne - zasądzona kara więzienia, niezapłacona grzywna czy też nie realizowany obowiązek alimentacyjny.

Jednakże mimo takich zabiegów i tak nie udaje im się uniknąć konsekwencji. Tylko w ubiegły poniedziałek, 25 października br. na terenie powiatu grójeckiego policjanci namierzyli i zatrzymali 4 takie osoby. Tropieniem i ustalaniem miejsc pobytu osób ściganych przez wymiar sprawiedliwości, zajmują się policjanci wyspecjalizowani w prowadzeniu poszukiwań. Nie znaczy to jednak, że tylko oni zatrzymują poszukiwanych. Ci często "wpadają" w trakcie kontroli drogowej czy też zwykłej interwencji.

Tym razem zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 50 i 54 lat w Grójcu i pod Pniewami w związku z niezapłaconą karą grzywny. Kolejnego zatrzymano pod Warką. 36-latek na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Grójcu trafił do aresztu śledczego w celu odbycia kary 365 dni pozbawienia wolności.

Czwarty mężczyzna został zatrzymany przez dzielnicową i patrol interwencyjny w Warce. 30-latek posiadał przy sobie oraz w mieszkaniu marihuanę, amfetaminę oraz metaamfetaminę. Już usłyszał zarzut posiadania kilkunastu gramów narkotyków. Nastepnie został przewieziony do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższy rok, odbywając wyrok pozbawienia wolności. Za posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych grozi mu kolejne 3 lata więzienia.

nadkom. Agnieszka Wojcik

TAGI:

Komentarze (1):

Ależ mi wiadomości dnia; 2 listopada 2021, 14:50

Och jejku,takich drobnych łapią i sądy wydają zgodę na areszt,a irakijczyk malo policjanta nie potrącił przemycając z Białorusi to towarzystwo i uciekając rozbił się i Sąd go puścił wolno,teraz wysadzi gdzieś w powietrze ludzi ,trupy się posypią,tylko ciekawe jak wysadzi w powietrze kogoś z bliskich tego sędziego.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Grójecki policjant na podium Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie Grójecki dochodzeniowiec asp. szt. Paweł Jaroszyński zajął...
Amator cudzej borówki z Mogielnicy. Grozi mu teraz 5 lat odsiadki Z plantacji w gminie Promna skradziono krzewy borówki...
Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...
Będzie transmisja meczów EURO 2024 w grójeckim kinie! Wspólne kibicowanie i mecz na dużym ekranie, czyli...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.