Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net

Grójecka policja: jednego dnia zatrzymano 6 poszukiwanych

21 lipca 2023; 09:14

Informacja prasowa

2 komentarze

Poszukiwanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości to jedno z głównych zadań grójeckiej Policji. Niemal każdego dnia funkcjonariusze zatrzymują osoby będące w zainteresowaniu Policji, sądu czy prokuratury. Tylko wczoraj zatrzymano 6 osób.

News will be here

Zatrzymywaniem osób poszukiwanych oraz ukrywających się przed organami ścigania lub wymiaru sprawiedliwości w grójeckiej komendzie, zajmują się nie tylko policjanci Wydziału Kryminalnego, ale także funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego, Wydziału Ruchu Drogowego czy dzielnicowi. Działania te w każdym przypadku są inne. Policjanci muszą bowiem w odpowiedni sposób dostosować swoje czynności i metody, aby skutecznie wytropić oraz zatrzymać poszukiwanego.

Tylko wczoraj w ręce funkcjonariuszy z Warki, Błędowa oraz grójeckiej patrolówki i kryminalnych z Grójca „wpadło” 6-ciu mężczyzn. Poszukiwał ich Sąd Rejonowy w Grójcu celem odbycia kary pozbawienia wolności w związku z popełnionym wcześniej występkami oraz do ustalenia miejsca pobytu. M. in. 41-latek najbliższe 7 miesięcy spędzi w areszcie.

Ciężka i wytrwała praca zarówno funkcjonariuszy operacyjnych, nie umundurowanych i nie widocznych na ulicach, jak i tych w mundurach sprawia, iż mieszkańcy naszego powiatu mogą czuć się bezpieczni na co dzień i wierzyć, że skazani przestępcy odsiedzą swoje wyroki za kratami.

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (2):

obywatelski; 21 lipca 2023, 10:35

Nieźle, nieźle. Ciekawe, że zawsze ci niżej jak widać radzą sobie, a wyżej, jak grubsze sprawy, np. FOZZ afera, śmierć Leppera, zabójstwo Papały, to...no właśnie, nie wolno ruszać?

do obywatelski; 21 lipca 2023, 14:14

trafny komentarz. popieram.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024. Specjalna oferta reklamy - Grójec i Powiat Grójecki W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi portal...
Grójecka Policja: jazda motocyklem i quadem po lesie jest zabroniona! Grójeccy policjanci przypominają kierowcom quadów i...
Uwaga! Wzmożony ruch wojsk. To wielkie ćwiczenia Rozpoczęło się ćwiczenie DRAGON-24 - najważniejszy...
Zderzenie ciężarówki i trzech busów na DK50 Do zdarzenia z udziałem ciężarówki i trzech busów doszło we...
Mundurowi namierzyli volkswagena. Kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h Policjanci z grójeckiej drogówki kontrolowali prędkość...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.