Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Grójecka Policja podsumowała akcję

29 czerwca 2016; 10:06

Grojec24.net

5 komentarzy

Policjanci przeprowadzili akcję „PASY”. Podczas tych działań funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na to, czy kierujący oraz pasażerowie samochodów przestrzegają obowiązku jazdy w pasach bezpieczeństwa, a także czy dzieci podróżujące w pojazdach są prawidłowo przewożone.

News will be here

Obowiązek zapinania pasów jest nagminnie łamany przez kierujących oraz pasażerów, którzy nie zdają sobie sprawy, że zapięte pasy bezpieczeństwa mogą często uchronić przed poważnym urazem, utratą zdrowia, a nawet śmiercią w wypadku drogowym. Policjanci z grójeckiej drogówki kontrolowali we wtorek samochody głównie pod kątem wywiązywania się z obowiązku używania pasów bezpieczeństwa przez kierujących oraz pasażerów. Kontrole drogowe obejmowały również kwestie bezpieczeństwa przewozu dzieci, w szczególności prawidłowego użycia fotelików dla dzieci. Celem policyjnej akcji jest też wyrobienie przeświadczenia o nieuchronności poniesienia konsekwencji w przypadku niestosowania się do przepisów.

Policjanci wczoraj skontrolowali 96 pojazdów, wśród których ujawnili 42 przypadki niekorzystania z pasów bezpieczeństwa przez kierujących, jeden przypadek, gdy pasażerowie mieli niezapięte pasy. Nie ujawniono przypadku nieprawidłowo przewożonych dzieci.

/AW

TAGI:

Komentarze (5):

wan; 29 czerwca 2016, 10:20

Oby wiecej takich akcji, wszystko to moze poprawi mentalnosc Polakow oraz bezpieczenstwo.
:-)

trololo; 29 czerwca 2016, 12:12

Ode mnie dostali w łapę i mnie puścili xD

Do: "trololo"; 29 czerwca 2016, 12:49

Widziałem jak im obsysałeś żeby cię puścili :P

alicja; 29 czerwca 2016, 15:34

obok jest artykuł "Działania pasy" który w dniu 28 czerwca informuje, że dzisiaj policja itd .... a w tym artykule z dnia 29 czerwca piszecie że policja w czwartek itd to co to w tym roku wtorku do środy był jeszcze czwartek czy ja coś przespałam, a może to jest ta dobra zmiana?

alicja; 30 czerwca 2016, 08:46

widzę, że autor lub prowadzący stonę poprawił artykuł i czwartek zamienił na wtorek. Jednak jest jak dawniej.Nie ma dobrej zmiany. Chociaż tutaj. Ufff...............

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Działania grupy SPEED: aż trzech kierowców straciło prawo jazdy W ubiegłym tygodniu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego...
Targi browarniane - jakie gadżety reklamowe się sprawdzą? Targi browarniane to doskonała okazja dla przedsiębiorstw z...
Przyjechała do swojego domku letniskowego i bardzo się zdziwiła Policjanci z Błędowa zatrzymali kobietę i mężczyznę...
Panele winylowe - hit czy kit? Moda na winyle trwa... i wcale nie mamy tu na myśli...
Z zadrapaniami, bez butów, szedł drogą krajową na S7 Kiedy funkcjonariusz próbował dowiedzieć się co robi w tym...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.