Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Grójecka Policja zaprasza na Debatę Społeczną

5 lutego 2016; 19:37

Grojec24.net

1 komentarz

Komenda Powiatowa Policji w Grójcu zaprasza wszystkich mieszkańców na Debatę Społeczną dotyczącą bezpieczeństwa w powiecie.

News will be here

Spotkanie ma celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie poprawy bezpieczeństwa w powiecie, wymiany informacji między Policją a mieszkańcami o istniejących zagrożeniach oraz wypracowania wspólnych metod ich eliminowania.

Należy wspomnieć, że organizowanie debat wpisane jest m.in. w realizację działań programu prewencyjnego  „Razem Bezpieczniej”  w powiecie grójeckim. Ponadto decyzję o kontynuacji debat społecznych podjął Wojewoda Mazowiecki wspólnie z Mazowieckim Komendantem Wojewódzkim Policji, którzy będą uczestniczyli w debacie.
 
Debata, na której wspólnie będziemy mogli porozmawiać o sprawach mających istotne znaczenie dla mieszkańców powiatu grójeckiego odbędzie się 19 lutego br. o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Grójec przy ul. Piłsudskiego 47 w Grójcu.

TAGI:

Komentarze (1):

faithless; 7 lutego 2016, 13:49

Debata?Nad czym tu debatować,3.4 nocne piesze patrole plus wsparcie "suki" i podparcie ze strony straży miejskiej,również pieszo.Problem bezpieczeństwa zniknie moment.To raz,dwa zainteresować sie miejscami jak kładka na wilczogórskiej,okolice szkół i tym podobnym.Do czego tu debata?Chyba bardziej chodzi o darmowe żarcie na debacie.Mogielnicka przy światłach,monopolowy,centrum miasta i centrum spotkań elementu,nikogo nie interesuje co to,kto to i po co o 3 w nocy stoi.Może najwyższa pora wysiąść z insigni i dopełnić słów przysięgi.Bo na radar złodzieja,gwałciciela to chyba raczej nie złapiecie.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rozpoczyna się remont DK7 od Sękocina Starego do Rembertowa Rozpoczyna się ostatni etap realizacji S7 Lesznowola –...
Grójecki policjant na podium Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie Grójecki dochodzeniowiec asp. szt. Paweł Jaroszyński zajął...
Amator cudzej borówki z Mogielnicy. Grozi mu teraz 5 lat odsiadki Z plantacji w gminie Promna skradziono krzewy borówki...
Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.