Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza na koncert jazzowy kwartetu Jerzego Więckowskiego, który odbędzie się w poniedziałek 13 maja o godz. 18:00 na sali widowiskowej GOK, wstęp wolny. Koncert jest jedną z imprez towarzyszących tegorocznego Święta Kwitnących Jabłoni.
Koncert, który wprowadzi Państwa w klimat takich niezapomnianych przebojów jak When I fall in Love, Blue moon czy Mona Lisa, to znakomita okazja do poczucia klimatu swingu lat 50-tych w połączeniu z piosenkami, na których wychowało się kilka pokoleń miłośników muzyki jazzowej.
Zespół wystąpi w składzie:
Jerzy Więckowski – leader, perkusja
Marek „Słoma” Słomiński – gitara, voc
Robert Kuduk – kontrabas
Michał Pijewski – fortepian, klarnet













5 godzin temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
wczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 07:26
Ogłoszenia