Tak Grójec uczcił 104 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.
Uroczystości zainaugurowała Msza Święta w Kościele pw. Miłosierdzia Bożego. Po niej uczestniczycy wysłuchali śpiewanek patriotycznych w wykonaniu "Fletni Pana".
Następnie odbyły się uroczystości pod pomnikiem Marszałka Piłsudskiego.
Pełna sala widowiskowa oraz występy wspaniałych artystów - tak wyglądała druga część Obchodów 104. Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Grójeckim Ośrodku Kultury.
Był to wieczór pełen emocji, które zapewnili wspaniali soliści przygotowywani przez Jana Zakrzewskiego. Na scenie wystąpił też Mirosław Kowalczyk ze swoim Kabaretem XX-lecia międzywojennego. Odbyła się też promocja książki dra Remigiusza Matyjasa pt. "Wszystkiemu winien Skarga".












18 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
19 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
3 dni temu
Ogłoszenia