Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net

Groził swojej żonie i córce nożami kuchennymi. Zamknął w mieszkaniu i nie chciał wypuścić

28 października 2022; 09:42

Informacja prasowa

10 komentarzy

Na trzy miesiące do aresztu trafił 35-letni mieszkaniec Grójca, który groził pozbawieniem życia oraz pozbawił wolności żonę i córkę. Za popełnione przestępstwa Kodeks Karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

News will be here

W poniedziałek około godz. 22:00 na telefon alarmowy zadzwoniła kobieta i poprosiła o interwencję. W rozmowie powiedziała, że obawia się swojego męża, ponieważ grozi jej i ich małoletniej córce pozbawieniem życia. Pod wskazany adres pojechali grójeccy policjanci. Na miejscu ustalili, że 35-latek groził swojej żonie i córce pozbawieniem życia przy użyciu noży kuchennych. Kobieta i dziewczynka obawiały się mężczyzny. Ponadto okazało się, że zostały one pozbawione wolności. Mąż i jednocześnie ojciec zamknął je w mieszkaniu i uniemożliwiał im opuszczenie lokalu. Policjanci do mieszkania weszli po wyważeniu drzwi przez straż pożarną. Zastali w nim sprawcę interwencji oraz jego rodzinę.

Z uwagi na powagę sytuacji funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali sprawcę interwencji. Mieszkaniec Grójca usłyszał dwa zarzuty, kierowania z gróźb karalnych w wykorzystaniem niebezpiecznego narzędzia oraz pozbawienia wolności.

Wczoraj sędzia na wniosek Prokuratury Rejonowej w Grójcu zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyzna na trzy miesiące trafił do aresztu. Za groźby Kodeks Karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności, natomiast za pozbawienie wolności nawet do 5 lat więzienia.

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (10):

Hmmm...; 28 października 2022, 15:23

Ciekawy jestem co ta jego żona odwaliła że się chłop tak wkurzył.Panowie, najważniejsze to nie dać się babie sprowokować,bo później ona udaje aniołka poszkodowanego ,a was wsadzą.Pozdrawiam wszystkich panów którzy mają problemy z tym stworzeniem.

nn; 29 października 2022, 17:17

No a wątek jego zachowania? Technologie mind control? Dopalacze? Narko? Ona mu poddała? Sam się na...?

archiwumX; 29 października 2022, 17:23

Wracając do śmierci w pilicy, co to wędkarz się utopił. Moje gumowe ucho zasłyszało, że coś tam wypił. Potwierdzają to ponoć ci, co z nim byli. Starzy znajomi twierdzą, że on nie z tych co piją. Coraz więcej znaków ? Omerta? Spisek? Czarna szlachta? Celowo go upili? Ile trzeba wypić, żeby się utopić? Kto (sklep) potwierdzi że kupił alko? Wiarygodność? ...
"Śledztwo to długa droga, na której nie da się przekroczyć prędkości"

Rocky; 30 października 2022, 04:11

Kobiety są perfidne w swoich zachowaniach. Nie szanują swoich mężów. Zdradzają na potęgę. A potem udają niewiniątka.

Mieszkaniec Grójca ; 30 października 2022, 15:48

W dzisiejszych czasach kobiety to już nie kobiety, wymagają szacunku,tylko tyle że one nic nie potrafią uszanować.Widzę jak w Grójcu weekend ,a rodzina na obiad idzie do kebabu bo babie ciężko chociażby dzieciom coś przygotować na obiad.Ojcowie potrafią,a baby nie.Znam osobiście mężczyzn którzy potrafią dzieciom zrobić obiad, pomóc w lekcjach,czy posprzątać w domu,a stworzenie piękne buja w obłokach.

Rocky; 30 października 2022, 17:20

Kobiety są perfidne w swoich zachowaniach. Nie szanują swoich mężów. Zdradzają na potęgę. A potem udają niewiniątka.

Do Mieszkaniec Grójca ; 30 października 2022, 15:48; 30 października 2022, 21:22

Żony brak u ciebie. To nie pytanie.

Do ,,Do Mieszkaniec Grójca,,; 1 listopada 2022, 11:58

Jest żona.Zdziwiony?

Do Do ,,Do Mieszkaniec Grójca,,; 1 listopada 2022, 11:58; 1 listopada 2022, 18:55

Naprawdę? Wyrazy współczucia, oczywiście nie dla ciebie.

Kanna; 2 listopada 2022, 21:23

A kto to był?

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024. Specjalna oferta reklamy - Grójec i Powiat Grójecki W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi portal...
Grójecka Policja: jazda motocyklem i quadem po lesie jest zabroniona! Grójeccy policjanci przypominają kierowcom quadów i...
Uwaga! Wzmożony ruch wojsk. To wielkie ćwiczenia Rozpoczęło się ćwiczenie DRAGON-24 - najważniejszy...
Zderzenie ciężarówki i trzech busów na DK50 Do zdarzenia z udziałem ciężarówki i trzech busów doszło we...
Mundurowi namierzyli volkswagena. Kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h Policjanci z grójeckiej drogówki kontrolowali prędkość...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.