Podczas tygodniowych działań w dniach 21 - 27 marca 2022 r. policjanci z grójeckiej drogówki, którzy znajdują się w strukturach Mazowieckiej Grupy SPEED na terenie miasta i powiatu grójeckiego skontrolowali 135 pojazdy, z których kierowcy popełnili 129 wykroczeń w ruchu drogowym, które polegały na przekroczeniu dozwolonej prędkości.
Jedna osoba straciła prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym, kolejna odpowie za prowadzenie pojazdu po cofnięciu uprawnień. Zatrzymano 9 dowodów rejestracyjnych.
nadkom. Agnieszka Wójcik













12 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia