Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

„HAPPY” in Grójec

1 września 2014; 10:30

Grojec24.net

8 komentarzy

Mszczonów, teledysk

Mieszkanka Grójca – Marta – zaprasza do udziału w niezwykle ciekawym projekcie, jakiego do tej pory w naszym mieście jeszcze nie było. Chodzi o nagranie własnej wersji video clipu do piosenki „Happy” Pharrella Williamsa.

News will be here

Szczegóły projektu:

Po co? Od razu, kiedy zobaczyłam, że miasta i ludzie na całym świecie nagrywają takie 'teledyski', chciałam, żeby to też zadziało się w Grójcu. Wiele jest powodów. Po pierwsze - kocham to miasto i ludzi tu mieszkających. Uważam, że mamy być z czego i kogo dumni. Jest jeszcze wiele innych tj.: pozytywne współdziałanie, aktywizacja mieszkańców, a także promocja ludzi, miasta i regionu... .

Także, ludzie do dzieła! Jeśli robicie coś ciekawego i chcielibyście się pochwalić, jeśli jesteście super paczką przyjaciół, jeśli fajnie tańczycie, jeśli jesteście odważni, jeśli chcecie się pokazać, jeśli macie fajne pomysły(wystarczy jedna z tych rzeczy)... Mogą brać udział wszyscy! Od 0 do 120 lat. Ważne, żebyście mieli zapał i pozytywną energię!

PISZCIE NA MAILA: marrejer@gmail.com, tytuł: #HAPPYinGrójec, a w treści imię i nazwisko oraz w jaki sposób byście się zaprezentowali w filmiku(gdzie-fajne miejsce,co,jak,o jakiej porze dnia etc.).

Dla wyjaśnienia: w powyższej akcji nikt nie zarabia, akcja jest całkowicie NIENASTAWIONA na zysk, wszyscy biorący udział uczestnicy jak i organizatorzy nie otrzymują żadnego wynagrodzenia. Akcja polega na propagowaniu idei wolontariatu, bezinteresownego działania oraz robienia czegoś z niczego przy bardzo ograniczonych środkach, które są wykorzystywane z zasobów prywatnych.

Taki videoclip wykonali mieszkańcy pobliskiego Mszczonowa:

TAGI:

Komentarze (8):

....; 1 września 2014, 10:35

super inicjatywa, oby sie udało, widziałam filmik Warki, niezle im wyszlo, ale trzeba ich przebic, oni mieli do piosenki Bon JOvi

Wiecznie Młody; 1 września 2014, 10:57

We wszystkim musimy naśladować Amerykę i inne dzikie kraje? Proponuję nagrać filmik jak wylewacie sobie na łeb wiadro zimnej wody, to jest takie modne i fajne.

W jaki sposób nagranie teledysku ma pomóc? Chyba jedynie zasilić konto artysty ale przecież kogo to obchodzi. :)

Zamiast bawić się w KOLEJNE durne akcje lepiej zacznijcie pomagać tym, którzy naprawdę potrzebują tej pomocy bez nagłaśniania tego w internecie.

jak zwykle; 1 września 2014, 11:40

Dlaczego niektórzy mieszkańcy Grójca we wszystkim widzą problem? Nie rozumiem. Ktoś chce zrobić coś pozytywnego, co przy okazji promuje nasze miasto a tu zaraz krytyka. Ilekroć ktoś zaczyna jakąś ciekawą inicjatywę, drugi podcina mu skrzydła tego typu komentarzami panie Wiecznie Młody.
LUDZIE CO Z WAMI?
Najpierw sami zróbcie coś dla tego miasta a dopiero krytykujcie.

problem; 1 września 2014, 13:12

W pełni zgadzam się z komentarzem Wiecznie Młody, masz gościu słuszną rację. Jak zwykle, cóż to za ciekawa inicjatywa i promocja w tym wydaniu. Oglądałem to w wydaniu wareckim i tu jest jedna różnica Warka ma co promować, Grójec nic. Proponuje wylać kubeł lodowatej głowy z wieży ratusza i śpiewamy wszyscy \"czerwone jabłuszko\".

do jak zwykle; 1 września 2014, 14:30

Super wpis ale widzisz, tu w Grójcu to tak jest, coś pan z Grójca, przecież w tym kraju nic się nie zmieni

SiDi; 1 września 2014, 18:32

To powinno być już zrobione duużo wcześniej! Znów Warka, Mszczonów wyprzedzają w takich \"projektach\" :/ bardzo fajnie wyszło też w sąsiednim powiatowym mieście, Żyrardowie.

@all; 1 września 2014, 21:07

Wyleczcie się z kompleksów i zróbcie coś od siebie

http://grojec10km.pl/galerie/rynek-w-grojcu/
http://grojec10km.pl/galerie/wycieczka-po-okolicy/

Harcerz; 2 września 2014, 22:32

No jak byśmy poprosili żołnierzy z okolic
Skąbinować by czołg i śmigłowiec to nikt by nas nie przebił..
No chyba że Ruscy szybciej wkroczą

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Liga okręgowa: Pilica Nowe Miasto – Mazowsze Grójec 0:2 W kończących sezon 2023/24 derbach powiatu grójeckiego...
Artur Banasiewicz nowym kierownikiem PT KRUS w Grójcu Sołtys Częstoniewa Artur Banasiewicz został w czwartek 20...
ZWiK: fetor nie ma swojego źródła w oczyszczalni ścieków w Kobylinie Nie jest uprawnione stwierdzenie, że odczuwany przez...
Czas na Słomczyn! W weekend Driftingowe Mistrzostwa Polski Tor Słomczyn kojarzy się fanom sportu motorowego przede...
Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu, w...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.