Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Historyczny sukces reprezentacji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu w Turnieju o Puchar Tymbarku

27 kwietnia 2018; 20:25

Informacja prasowa

3 komentarze

Fot. Marta Badowska Fot. Marta Badowska

Reprezentacja Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu prowadzona przez Konrada Główkę zajęła I miejsce w finale wojewódzkim ogólnopolskiego turnieju "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" w kategorii chłopców U – 8.

News will be here

W prestiżowym turnieju, który  był początkiem piłkarskich karier dla ponad 50 reprezentantów Polski różnych kategorii wiekowych chłopcy z Grójca pokonali rówieśników z  gminy i powiatu grójeckiego oraz wygrali finały w Radomiu. W finale wojewódzkim rozgrywanym w Miętnem chłopcy z Jedynki  w drodze do finału zremisowali z UKS Żagle Warszawa 1 - 1,  pokonali ZSP Wiskitki 14 – 0  i Akademię Piłkarską 11 Legionowo 2 - 0.  W drodze do finału wyeliminowali  Świcik Warszawa 4 – 0 , Varsowię Warszawa 1 – 0. W finale po emocjonującym spotkaniu zwyciężyli Talent Warszawa 3 – 1. Królem Strzelców z 14 trafieniami  został Aleksander Badowski.  Publiczną Szkołę Podstawową nr 1 w Grójcu reprezentowali :Szymon Biedrzycki, Aleksander Badowski, Jakub Baranowski, Kacper Dolina, Alan Gaik, Bartosz Kazała, Bartosz Nowaczewski, Mikołaj Ostrowski, Wiktor Zaręba, Szymon Zawadzki. Jesteśmy pierwszą drużyną w historii Grójca i ROZPN, który odpowiadał za finały rejonowe i prowadzi rozgrywki piłkarskie dzieci i młodzieży, która wygrała finał wojewódzki ogólnopolskiego turnieju ,,Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku ‘’ w kategorii chłopców U – 8. Sukces jest tym większy, że w XVIII edycji mogły zagrać  kluby piłkarskie i akademie piłkarskie. Cieszy wygrana i wspaniała przygoda, którą przeżyliśmy. Szkoda, że ta kategoria nie rozgrywa finałów na Stadionie Narodowym. Ale może w przyszłości wychowamy następcę Arkadiusza Milika czy Piotr Zielińskiego, którzy grali w tym turnieju, powiedział po zakończonych rozgrywkach Konrad Główka.

Honorowy patronat nad XVIII edycją rozgrywek sprawuje Prezydent RP – Andrzej Duda. Patronat nad Turniejem objęły również Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Konrad Główka

TAGI:

Komentarze (3):

777; 27 kwietnia 2018, 22:24

BRAWO CHŁOPCY !!!

Tata ; 28 kwietnia 2018, 19:55

Gratulacje dla Trenera i Wszystkich Naszych Wspaniałych Chłopców!!! Pozdrowienia dla Wspaniałych kibiców - rodziców. Za 2 lata powtórzymy sukces już na Narodowym!!!

Gpsz Głuchów ; 29 kwietnia 2018, 21:03

Brawo trenerze, ogromny sukces, brawo chłopcy - świetnie, świetnie, świetnie - nie zawsze jak się okazuje decyduje budżet

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rozpoczyna się remont DK7 od Sękocina Starego do Rembertowa Rozpoczyna się ostatni etap realizacji S7 Lesznowola –...
Grójecki policjant na podium Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie Grójecki dochodzeniowiec asp. szt. Paweł Jaroszyński zajął...
Amator cudzej borówki z Mogielnicy. Grozi mu teraz 5 lat odsiadki Z plantacji w gminie Promna skradziono krzewy borówki...
Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.