Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Historyczny brąz dla PSP nr 1 w Grójcu

19 czerwca 2015; 08:00

Grojec24.net

0 komentarzy

Historyczny brąz wywalczyły: Zuzanna Rerych, Oliwia Malesa, Martyna Jakubowska, Julia Tokarska, Weronika Karbowniak, Karolina Starosta, Joanna Płochów, Zuzanna Oziemska, Adrianna Witkowska, Kamila Byrska.

Reprezentacja dziewcząt Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu zdobyła brązowy medal w finałach XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minipiłce nożnej.

News will be here

Dziewczęta, które rywalizowały z najlepszymi reprezentacjami szkół województwa mazowieckiego w drodze do finału nie przegrały żadnego spotkania, odnosząc sukcesy w naszej gminie, powiecie i finałach w Radomiu.

Podczas dwudniowych finałów w Radomiu reprezentacja Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu w grupie eliminacyjnej pokonała PSP Pniewo 4 – 0, PSP Drobin 4 – 1 i uległa PSP w Mariance 1 – 2.Zajęła II miejsce w grupie i w meczu o finał spotkała się z PSP nr 319 z Warszawy, w  którym minimalnie okazała się słabsza i przegrała 1 – 0.  W meczu o III miejsce PSP nr 1 w Grójcu po zaciętym pojedynku zremisowała z PSP nr 1 Ząbki. W karnych Martyna Jakubowska, Oliwia Malesa, Karolina Starosta bezbłędnie wykonały swoje zadanie, a bramkarka Zuzanna Rerych obroniła strzał reprezentantki z Ząbek i zdobycie historycznego medalu stało się faktem.

Jest to pierwszy medal w minipiłce nożnej dziewcząt Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu wywalczony na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Zdobycz jest bardzo cenna, ponieważ nikomu w gminie i  powiecie grójeckim nigdy nie udało się stanąć na podium w tej dyscyplinie sportowej w rywalizacji szkół podstawowych województwa mazowieckiego.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Niebezpieczna noc na S7 pod Grójcem. Doszło do dwóch zdarzeń W nocy z czwartku na piątek na drodze ekspresowej S7 w...
Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.