Reprezentacja dziewcząt z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu w minipiłce nożnej wywalczyła awans do XVII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych.
Sukces ma swoją historyczną wartość, ponieważ do tej pory żadnej reprezentacji dziewcząt w minipiłce nożnej nie udało zakwalifikować się do ścisłego finału igrzysk.
W drodze do upragnionego awansu zawodniczki z Grójca pokonały wszystkie drużyny z powiatu grójeckiego, w półfinale rejonowym zwycięsko wyszły z pojedynków z ,, Czwórką Radom’’ i Sieklukami, a w finale rejonowym pokonały PSP nr 9 Radom, PSP Gielniów i PSP Głowaczów. Należy podkreślić, że w rywalizacji międzyszkolnej złote dziewczyny z PSP nr 1 w Grójcu nie przegrały żadnego spotkania.
Historyczny sukces wywalczyły: Rerych Zuzanna, Malesa Oliwia, Jakubowska Martyna, Starosta Karolina, Tokarska Julia, Karbowniak Weronika, Płochów Joanna, Witkowska Ada, Byrska Kamila.













wczoraj, 17:16
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
wczoraj, 15:48
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Ogłoszenia