30 maja w hali Spartakus w Grójcu rozegrany został I Grójecki Turniej Bokserski o Puchar Burmistrza. Organizatorem walk bokserskich było Mazowieckie Stowarzyszenie Karate i Grójecka Szkoła Sportów Walki MARCELI TEAM.
Do rywalizacji przystąpiło 40 zawodników podzielonych na osiem kat.wiekowych. Najmłodszymi uczestnikami Turnieju były dzieci kl.pierwszych szkoły podstawowej.
Bokserzy MARCELI TEAM wywalczyli trzy puchary, byli to: Kamil Milczarek, Przemek Nejman i Mateusz Jędrysiak a medale zdobyli: Mateusz Biedrzycki, Maciej Dąbkowski i Adam Gniadzik.
Nad przebiegiem rywalizacji czuwali sędziowie w składzie: Grzegorz Kossowski, Adam Sobczyk, Konrad Wożniak i Marceli Bińkowski.
Uroczystego otwarcia Turnieju dokonał i wraz z sędziami dekorował zawodników przedstawiciel Urzędu Gminy i Miasta Komendant Straży Miejskiej w Grójcu Sławomir Majewski.
Uczestnicy zawodów otrzymali: puchary, medale, medale pamiątkowe,nagrody rzeczowe, słodycze i napoje.
Prezes MSK MARCELI TEAM dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Turnieju.
MARCELI TEAM













23 godziny temu
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
wczoraj, 15:48
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Ogłoszenia